Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 31

Wątek: pęseta

  1. #1

    pęseta

    witam,
    chcę się dowiedzieć jakich peset używacie do terrarium dla pająka. Ja wpadłem na pomysł aby kupić pęsetę medyczną dłu. 30 cm i końcówki zakleić (hmmm,.... jak to sie nazywa) takim plastikiem który topi się po ogrzaniu i przytwierdza do różnych rzeczy. Myślicie że to dobry pomysł ? Jakie wy macie pesety ?

  2. #2

    Re: pęseta

    Właśnie takie ok. 25cm. Po co chcesz cokolwiek zaklejac??


  3. #3

    Re: pęseta

    Tez uzywam takiej 30 cm, bez zaklejonych koncow. Nie uwazam, aby zaklejanie ich bylo po cokolwiek potrzebne....

  4. #4

    Re: pęseta

    ja uzywam troche krotszej pesety - ma okolo 15 cm


  5. #5

    Re: pęseta

    Ja mam 25cm i nie oklejoną i tak jej nie uzwyam ale czasem sie przydaje


  6. #6
    Atrax Robustus
    Guest

    Re: pęseta

    Ja mam kilkunastucentymetrowa i jest niepozaklejana... ale ostra jak nie wiem i trzeba przy niej uwazac. W kazdym razie kupie sobie cos bardziej bezpiecznego dla swierszczy.. bo szkoda je kaleczyc, gdy pajak nie jest glodny.


  7. #7

    Re: pęseta

    Ja tam świerszcze łapię w ręce

  8. #8

    Re: pęseta

    Tak w ogole to mam okolo 6 penset o roznej dlugosci i z roznymi koncowkami. Nie uzywam ich do lapania swierszczy - chyba ze do wylegu. Uzywam tego "sprzetu" do grzebania u pajakow .

  9. #9

    Re: pęseta

    Ja świerszcze lapie w ręce nawet wylęg a pensete ma 12cm dl. i kupilem na rynku u ruskich za 2 zl wyjmuje nią reszczki, wylinki, miseczki z wodą(aby umyć),i takie tam ;D

  10. #10

    Re: pęseta

    A ja narazie nie hoduję żadnego na tyle agresywnego gatunku, by potrzebować pensety do manipulacji przy pająku. Jeśli chodzi o świerszcze, mączniaki, oraz resztki pokarmowe to łapie je w swoje niezgrabne paluchy ^_^

    Otaku


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •