Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 46

Wątek: Brak zrozumienia?

  1. #1

    Brak zrozumienia?

    Moi znajomi kiedy dowiaduja sie ze mam pajaka sa zdziwieni. A jeszzce bardziej, kiedy dowiaduja sie o tym ze zamierazm powiekszac regularnie hodowle (w miare mozliwosci). Pytaja: "po co Ci pajak?", "bierzesz go na rece?", "co z niego za pozytek". I wtedy dlugie wyjasnienia, o całym sensie obserwacji, hodowli i opieki... Tez macie takie utrapienie? Brak zrozumienia?


  2. #2

    Re: Brak zrozumienia?

    A co to za utrapienie? Koło pały z lamusami. Mi się pytają identycznie, jaki z niego pożytek jak nie bierzesz go na ręke i nie je suchej karmy. Idioci.


  3. #3

    Re: Brak zrozumienia?

    moi to samo
    pytaja po co mi to
    kup sobie lepiej zolwia itp
    olewam ich
    poprostu nie qmaja ze pajaczki nie są złe i z biegiem czasu mozna sie w nie nieźle wkręcic
    ja tez zaczynałem w grudiu 2003 roku od albopilosy L2
    a do dzisiaj ( minelo 3 msce ) mam juz
    geniculate L10
    emilie L4
    2x smithi L4
    i albopilose L4
    i jeszcze mi mało

    pajaczki sa the best !!!


  4. #4

    Re: Brak zrozumienia?

    Ludzie ktorzy mnie odwiedzaja wykazuja sie pełnym zrozumieniem dla mojego hobby ( no prosze jednak Trzebinia i okolice nie jest az taka zacofana :> ) ale czasami...wiadomo...


  5. #5

    Re: Brak zrozumienia?

    Hehe. To jest gorsze od narkotykow.


  6. #6

    Re: Brak zrozumienia?

    Ja zaczynałem prawie 2 lata temu.
    Ludzie dziwnie reagują ale taki już nasz los. Terrarystyka w Polsce to dopiero raczkujące hobby. Spójrzmy na Czechy np...

    Często słysze "a jak Cie ukąsi...", "głupi jesteś...". Takie podejście olewam.


  7. #7

    Re: Brak zrozumienia?

    PMajdan - fakt to narkotyk :P ehhh...obiecywalem sobie ze kedziorek będzie moim jedynym pajakiem a teraz... ;]

    ale ludzie wlasnie rowniez bardzo czesto pytaja mnie co sie stanie gdy pajak ukasi itd. ale przynajmniej po odwiedzinach u mnie wychodza juz doinformowani jezeli chodzi o nature pajaczkow


  8. #8

    Re: Brak zrozumienia?

    tak samo mowia moi
    ze mnie użre
    a jakos Avi ma tylepajaków i zajmuje sie nimi od tylu lat i jakos jej zaden nie ukasił
    pozatym ja nie biore pajakow na rece
    bo to nie zwierzatko do zabawy...


  9. #9
    Atrax Robustus
    Guest

    Re: Brak zrozumienia?

    A mnie nie obchodzi, co sobie wszyscy mowia.
    Jestem gluchy na ich glosy.. jeszcze sie nigdy nie przejmowalem glosami malkontentow. Na pytanie: "a co bedzie, jak cie ukasi", odpowiadam zwykle: "to bede mial pecha".

    Na poczatku probowalem tlumaczyc, ale wiele ludzi wydaje sie nie rozumiec. Rownie dobrze moglbym pytac: po co ci pies..


  10. #10

    Re: Brak zrozumienia?

    Ja mam tylko jednego pająka (narazie :P ), ale też mnie pytają po co. Najbardziej denerwujące jest jak mi ktoś mówi, że taki sam efekt dałoby ustawienie terra z samym piaskiem (bo moja irminia siedzi w gnieździe i jej nie widać prawie :P ).

    Ale co tam, lepszy pająk od chomika (bez urazy dla chomików )

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •