bartekg napisał(a):

> Nook, PST działa i ma się świetnie.
> Jak do tej pory nikt nie zrobił choćby połowy tego co zrobił
> PST.

chwała za to PST, nie przeczę przecież i nie pomijam osiągnieć PST, z tym że ciężko idzie strasznie rozwój PST jak dla mnie za wolno zwłaszcza że tworzy PST tak wiele osób (lubelszczyzna - gratulacje)

> To, że nie obnosi się tego na każdym forum, nie oznacza że nic
> się nie robi. Po prostu nie ma się czym chwalić, bo jeszcze
> masa pracy przed nami. Może za kilka lat ktoś zobaczy, co dało
> terrarystom takie stowarzyszenie jak PST. Natychmiastowych
> efektów nie ma co oczekiwać, bo nie jest to możliwe w naszym
> kraju.
> Co do planowanego SHP, to życzę wszystkiego dobrego i mam
> nadzieję, że uda im się załatwić to czego nam się jeszcze nie
> udało. Życzę też powodzenia w rejestracji, co jest lekko mówiąc
> drogą przez mękę...


Myśle że takie SHP powinno byc pod szyldem PST jednak z własnym samorządem; osobne władze i osobne finanse, i obie powinny wspólnie pracować dla polskiej terrarystyki, po co podziały skoro można coś robić wspólnie, aczkolwiek zawsze mogłoby się z nim stać to co np stało się z samorządami rejonowymi (te 3 co były zostały zdaje się rozwiązane?) więc sam już nie wiem - zawsze jednak warto spróbować.