No to może ja wyjaśnie kilka wątpliwości. Cizar nie odpowiada na wasze posty, ponieważ musiał na kilka dni wyjechać. Przez ten czas zgłaszajcie się ze wszystkim DO MNIE! Co do logo, to planujemy rozpisać "konkurs". Prace wszystkich grafików - społeczniaków są mile widziane. Za kilka dni rozpiszemy ten "konkurs" oficjalnie, więc ostrzcie już ołówki ^_^ Oficjalna nazwa do jakiej doszliśmy z Cizarem to: Polskie Stowarzyszenie Hodowców Ptaszników. Narazie PSHP jest na etapie sporządzania listy potencjalnych członków. Gdy liczba ta będzie dość spora (sami jeszcze nie wiemy co oznacza "dość spora") planujemy podjąc bardziej zdecydowane kroki w kierunku. LUDZIE ZAPISUJCIE SIĘ!!! Narazie na liście jest 12 osób.

Otaku