-
Re: dziwny problem ;(
Wogole niepotrzebnie rozwijany post. ZAczynacie sie wymadrzac jakbyscie to nie wpier.... swojemu braciszkowi. Rozumiem ze bardziej sobie cenicie zdrowie pajaka niz czlowieka z rodziny. Tym ktorzy pisza takie bzdury to tylko puknac sie w glowe polecam
Metal napisal:
"siostra jak powiedziłaże zrobi cos z ptasznikami jak sie pokłóciliśmy to jej powiedziałem że jej je*** zrobiła wielkie oczy ale nic nie powiedziała i jej z głowy wypadły takie głupoty"
Ale z Ciebie twardziel....
Uprawnienia umieszczania postów
- Nie możesz zakładać nowych tematów
- Nie możesz pisać wiadomości
- Nie możesz dodawać załączników
- Nie możesz edytować swoich postów
-
Zasady na forum