Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 21

Wątek: Która wylinka??

  1. #1

    Która wylinka??

    Kupiłem kędziorka jakiś czas temu.Przeszedł u mnie jedną wylinkę.W sklepie nie wiedzieli po której jest wylince ,a to jest mój pierwszy pajączek i też nie wiem.W załączniku jest fotka.Po której on jest wylince??????


  2. #2

    Re: Która wylinka??

    Kupiłem kędziorka jakiś czas temu
    kurde...albo ja slepne na starosc albo to smithi ( te barwy na kolankach ) :]

    IMHO 5 wyl max. 6 :]


  3. #3
    Atrax Robustus
    Guest

    Re: Która wylinka??

    Mi wydaje sie, ze 5.


  4. #4

    Re: Która wylinka??

    Mam kilka B.smithi po 5 wylince. Wyglądają tak samo i mają zbliżone rozmiary.


  5. #5

    Re: Która wylinka??

    mój smithas zaraz po 5 wygladał identycznie

  6. #6
    _INVISIBLE_
    Guest

    Re: Która wylinka??

    Nie wydaje wam sie ze to za duze terra jak dla takiego malego osobnika:>


  7. #7

    Re: Która wylinka??

    Okolo 4 wylinki. Ale ja nie lubie okreslania "wylinek" ptasznika po wygladzie zewnetrznym. Gdyby to byla 5 wylinka, to ptasznik (obojetnie, czy to B. smithi, czy B. albopilosum) wygladalby inaczej. Poza tym ze zdjecia wynika, ze pajak pomalutku przygotowuje sie do wylinki .

  8. #8

    Re: Która wylinka??

    Ja zbytnio się nie znam na pająkach i nie zaprzeczam że to jest smithi.Dlatego napisałem kędzior bo tak mi w sklepie powiedzieli.Szczerze powiem że wolałbym żeby okazał się smithi :]


  9. #9

    Re: Która wylinka??

    Moim zdaniem jest to mały okaz L4, względnie nawet L3.
    Sam od takiego szkraba zaczynałem, choć mój podczas L4 był nieco większy.
    Nie sądzę, żeby to była L5- brak kolorków.

  10. #10

    Re: Która wylinka??

    To dość dziwne... Moje B.smithi WŁAŚNIE TAK wyglądają, a przeszły u mnie po 4 wylinki - miałem je od 1 wylinki. Wylinki liczę dość skrupulatnie, prowadzę też dość szczegółowy rejestr mojej hodowli, także o pomyłce nie ma mowy. 2 z moich B.smithi przeszły niedawno 5 wylinkę u mnie (czyli ogólnie są po 6 wyl.), i zaczęły się wybarwiać.


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •