Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 33

Wątek: Najjadowitszy !!!

  1. #1
    BLUETECH
    Guest

    Najjadowitszy !!!

    Mam pytanie bo mnie to strasznie ciekawi.Czy wiecie moze jaki jest najgrozniejszy pajak na swiecie i co sie dzieje po ukaszeniu , gdzie wystepuje itp. jak mozecie to napiszcie cos o tej bestii z góry dzieki pozdro


  2. #2
    Neo2
    Guest

    Re: Najjadowitszy !!!

    według mnie jednym z groźniejszych Pająkow na świecie jest Atrax robustus, groźna jest tez Latrodectus mactans(czarna wdowa). Napisać moge o nich sporo ale będziesz miał większa satysfakcje jak sam znajdziesz info które cie ciekawi.


  3. #3
    pac
    Guest

    Re: Najjadowitszy !!!

    atrax jest rzeczywiscie grozny.. szczegolnie gdy sie glupoty plecie na forum ))) to wtedy kąsa mocno ))


  4. #4
    RAMMSTEIN1
    Guest

    Re: Najjadowitszy !!!

    tak, masz racje Neo2...najjadowitszy to Atrax...Robustus :> występuje w Afryce.
    next...

    L. mactans - ma jad 15x silniejszy od grzechotnika, ale nie moze przebic skory czlowieka :] występują na obszarach o klimacie umiarkowanym i tropikalnym

    oprocz tego pustelniki brunatne czyli. L. reculusa - wystepuja w USA :]
    jak ktos chce mam fotki jak wyglada miejsce po ukaszeniu :P


  5. #5
    pac
    Guest

    Re: Najjadowitszy !!!

    kurde wyjasnij mi rammstein czy ten L. mactans to nie czarna wdowa?? popatrz co znalazlem:

    Redback spiders, also known as jockey spiders, are members of the widely distributed Latrodectus genus, or widow spiders. Other members include the black widow (L. mactans) and brown widow (L. indistinctus) of North America.

    juz sie zamotalem wiec wyjasnijcie mi to


  6. #6
    RAMMSTEIN1
    Guest

    Re: Najjadowitszy !!!

    tak, Latrodectus mactans to czarna wdowa


  7. #7
    pac
    Guest

    Re: Najjadowitszy !!!

    no to chyba czarna wdowa przebija skore czlowieka???


  8. #8
    loko
    Guest

    Re: Najjadowitszy !!!

    ale Ubaw!!! hahaha ) i to przez duze U... oj misie misie....


  9. #9
    roko
    Guest

    Re: Najjadowitszy !!!

    hmmmmmm zastanawiam się dlaczego zapomnieliście o p.feri też ma jad poruwnywalny z atraxem!

  10. #10
    Neo2
    Guest

    Re: Najjadowitszy !!!

    Ramm-Atrax żyje w Australii nie Afryce
    P.Fera- ma rzeczywiście silny jad ale Atrax ma go o wiele wiele więcej.
    L.Mactans-jest w stanie przebic skore człowieka, w Polsce występuje pająk który ma b.silny jad lecz niejest w stanie przebic skory(niepamietam nazwy).


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •