Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17

Wątek: vagans zjada wylinke

  1. #1
    Vino
    Guest

    vagans zjada wylinke

    moj wagansik wczoraj zrzucil 7 wylinke, dzis ku mujemu zdziwieniu zastalem go podczas jej konsumpji slyszalem o takim zachowaniu u niektorych gatunkow, ale czy to normalne u vagansów?

  2. #2
    roko
    Guest

    Re: vagans zjada wylinke

    a nio zdaża się u większosci rodzajów chciaż nie często u vagansow rownierz
    pozdro1

  3. #3
    PMajdan
    Guest

    Re: vagans zjada wylinke

    Moj kedziezawy z wylinki sowjej zostawil tylko nozki..


  4. #4
    morda
    Guest

    Re: vagans zjada wylinke

    Vino - jakie gatunki zjadają wylinkę? Bardzo jestem ciekaw.
    To naturalny odruch - jedne ją wyrzucają, jedne zjadają. W wylince jest dość trochke witamin i pierwiastków, więc to zdrowy kąsek dla pajączka.


  5. #5
    Robson
    Guest

    Re: vagans zjada wylinke

    morda a co pajaki moze potrzebuja jakichs witamin skoro jedza swoje wylinki, co :-/

  6. #6
    Awikularia
    Guest

    Re: vagans zjada wylinke

    Moje nie zjadaja, ale rozszarpuja na drobniutkie kawaleczki... Nie dalej jak dzisiaj musialam wyjac z klow A. geniculata wylinke, aby poznac jej plec. Samica, niestety..... kolejna, kurna, samica!!!!!!!!!

  7. #7
    Atrax Robustus
    Guest

    Re: vagans zjada wylinke

    Tak to juz jest, Awi :>
    Moje wszystkie (ku mojej nieopisanej radosci) okazaly sie samicami
    U moich pajakow nie zaobserwowalem zjadania wylinek, za to lividum wyscielila norke swoja wylinka, a dokladniej wbudowala ja w scianke.


  8. #8
    mIRO
    Guest

    Re: vagans zjada wylinke

    Moja Brachypelma Albopilosum też się szykuje do wylinki. Od 5 dni chyba nie wychodzi na powierzchnię. Wracając do sprway, pająki zjadają wylinki, jednak ja swojemu zabiorę, żeby stwierdzić płeć, a pozatym wydaje mi się ochydne zjadanie swojej skóry :P .

  9. #9
    Awikularia
    Guest

    Re: vagans zjada wylinke

    Tobie sie moze wydaje ohydne, a pajakom nie. Im sie moze wydawac ohydny np. chleb z dzemem

  10. #10
    _Andrzej_
    Guest

    Re: vagans zjada wylinke

    Moj B. emilia wlasnie dzisiaj przeszedl wylinke. Teraz jest po piatej. Nie jadl od 3 tygodni. Chcialem mu wyjac wylinke ale ja zlapal i trzyma - no i chyba zje. Nie bede mu zabierac na sile bo jeszcze nogi powyrywam. A niech tam - na zdrowie ))


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •