O twoim tera wspominałem BoCHnioR ale czy rzeżucha nie jest szkodliwa (ma intensywny zapach chyba i takie tam),
a jak padnie to wymienie -dlatego mini doniczki- albo posieje trawkę jak skitram pare nasionek.
A może wiecie jakie inne roślinki można posiać w tera, żeby się dobrze trzymały no i żeby pupilkowi się podobały:-).

POZDRO hodowcy lub chowacze jak kto woli ;P