-
Re: Rzeżucha
O twoim tera wspominałem BoCHnioR
ale czy rzeżucha nie jest szkodliwa (ma intensywny zapach chyba i takie tam),
a jak padnie to wymienie -dlatego mini doniczki- albo posieje trawkę
jak skitram pare nasionek.
A może wiecie jakie inne roślinki można posiać w tera, żeby się dobrze trzymały no i żeby pupilkowi się podobały:-).
POZDRO hodowcy lub chowacze jak kto woli ;P
Uprawnienia umieszczania postów
- Nie możesz zakładać nowych tematów
- Nie możesz pisać wiadomości
- Nie możesz dodawać załączników
- Nie możesz edytować swoich postów
-
Zasady na forum