dziwne
moja geniculatka L10 chodzi po szybie bez najmniejszych problemow( heh moze ją avikularia nauczyła zanim ją od niej kupiłem :PP )
dziwne
moja geniculatka L10 chodzi po szybie bez najmniejszych problemow( heh moze ją avikularia nauczyła zanim ją od niej kupiłem :PP )