Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16

Wątek: Czy to normalne ???

  1. #1
    Zboj
    Guest

    Czy to normalne ???

    Czy to jest normalne, że moja samica G.rosea 12wyl. nie potrafi chodzić po szybce ??
    Przez cały czas jak próbuje to tylko się ślizga ! ! ! Czy wszystkie dorosłe ptaszniki naziemne tak mają ??? Inne moje młodsze "ptasiory" to chodzą nawet "do góry odnórzami" po "suficie" terrarii !!! Może to tylko moja "suczka" jest taka jakaś "nie halo" ???


  2. #2
    RAMMSTEIN1
    Guest

    Re: Czy to normalne ???

    Samica G. rosea mojego znajomego rowniez ma problemy z chodzeniem po szybie i slizga sie :]
    wiekszośc moich ptasznikow tez tak wlasnie ma


  3. #3
    WojtasWroc
    Guest

    Re: Czy to normalne ???

    dziwne
    moja geniculatka L10 chodzi po szybie bez najmniejszych problemow ( heh moze ją avikularia nauczyła zanim ją od niej kupiłem :PP )


  4. #4
    RAMMSTEIN1
    Guest

    Re: Czy to normalne ???

    moja geniculata rowneiz chodzi po szybie - jest po 9/10 wyl.
    ale to jeden z moich nielicznych pajakow ktory utrzyma sie na szybie....inne po 2 sec. leza :]


  5. #5
    Awikularia
    Guest

    Re: Czy to normalne ???

    Wiekszosc z moich naziemnych ptasznikow nie lazi po szybach. Dotyczy to doroslych i podrosnietych osobnikow. Male chodza po szybach, duze zjezdzaja. Mozliwe, ze sa po prostu za ciezkie.

  6. #6
    Foxtrott
    Guest

    Re: Czy to normalne ???

    moja smaiczka nie lazi po szybach, ale samiec zasowa niezle


  7. #7
    mich
    Guest

    Re: Czy to normalne ???

    moja geni chodzila po sciankach faunaboxu a teraz po przeprowadzce do szklanego terrarium wogole nawet nie proboje, przynajmniej pod moja obecnoscia


  8. #8
    roko
    Guest

    Re: Czy to normalne ???

    moja genia terz chodzi może teraz mniej ale jeszcze 1-2 wylinki temu to smigała dość dużo a jeżeli chodzi o twojego pająka zboj to się nie przejmuj trudno jej porblem

  9. #9
    rastafaq
    Guest

    Re: Czy to normalne ???

    w sumie to nawet dobrze ze nie chodzi bo nie spadnie, a wiadomo czym moze sie skonczyc taki upadek

  10. #10
    Atrax Robustus
    Guest

    Re: Czy to normalne ???

    To, ze nie chodza po szybach nie jest raczej problemem. Zreszta zawsze mozna wyposazyc terrarium w rozne drewniane elementy pochyle, po ktorych pajak moglby chodzic bez trudnosci.


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •