wcale nie jest off topik :] to jest właśnie stałocieplność :] - u nas polega to na tym samym - tyle rze aktywnym :] .. tzn jest zimno , masz dreszcze :]
wcale nie jest off topik :] to jest właśnie stałocieplność :] - u nas polega to na tym samym - tyle rze aktywnym :] .. tzn jest zimno , masz dreszcze :]