Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17

Wątek: dzien i noc u ptasznikow

  1. #1
    fremd
    Guest

    dzien i noc u ptasznikow

    witam
    mam pytanko odnosnie por dnia u ptasznikow.chodzi o to czy jest zle jesli w ciagu doby swiatlo jest "na przemian"/albo pajak w pudelku po filmie czy niec nie szkodzi jesli ma ciagle ciemno i nagle otworze pudelko w jasnym miejscu ?
    pozdrawiam

  2. #2
    roko
    Guest

    Re: dzien i noc u ptasznikow

    eeeeee pająk jest prawie ślepy wątpie żeby coś się stało

  3. #3
    _Andrzej_
    Guest

    Re: dzien i noc u ptasznikow

    Co do ślepoty to można dyskutować. Mój Katniczek ma super dobry wzrok


  4. #4
    roko
    Guest

    Re: dzien i noc u ptasznikow

    mowie ogolnie raczej o ptasznikach a mam pytanko skad wiesz ze ma dobry wzrok??

  5. #5
    _Andrzej_
    Guest

    Re: dzien i noc u ptasznikow

    Bo zacząłem go hodować. Łobuz widzi jak się ruszam i mi nawet grozi. Lubi (chyba) mnie obserwować - z wzajemnością.
    Na początku to nawet chciał się do mnie dobrać ale powstrzymała go ścianka wiadereczka
    Dzieli nas około 1 metra przestrzeni. Emilka ma mnie w nosie - dla niej/niego nie istnieję. Emilia ma faktycznie słabiutki wzrok


  6. #6
    loko
    Guest

    Re: dzien i noc u ptasznikow

    pajaki z rodzin skakunow potrafia (wzrokowo) rozpoznac (rozroznic) przedstawiciela swojego gatunku z ponad 20 cm.. odległosci... ( maja bardzo dobry wzrok) :>


  7. #7
    mich
    Guest

    Re: dzien i noc u ptasznikow

    no ale jezeli chodzi o ptaszniki to ze wzrokiem bardzo cienko, wiec nie martw sie o nic mozesz trzymac w ciemnym pudelku, choc intensywnosc barw moze byc mniejsza jak gdzies tu na forum wyczytalem


  8. #8
    fremd
    Guest

    Re: dzien i noc u ptasznikow

    dziekuje za info

  9. #9
    Mefisto
    Guest

    Re: dzien i noc u ptasznikow

    Intensywność barw będzie raczej mniejsza, jak go będziesz trzymał w jasnym pudełku. :|


  10. #10
    Aroboss
    Guest

    Re: dzien i noc u ptasznikow

    no ale w koncu pajaki rozrózniaja dzien od nocy ;-) a jak sie trzyma pajaki w pudełku po kliszy to ma cały czas noc. Wydaje mi sie ze musi miec dzien i noc

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •