Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13

Wątek: Do góry nogami???

  1. #1
    Sasquacz
    Guest

    Do góry nogami???

    Jestem w rozterce... Kedziorek (bedzie gdzieś 13-14 wylinka) lezy już 3 dzień lapkami do nieba i nic.... Nawet nie drgie. Teoretycznie wygląda to na wylinkę, ale to chyba ciut za długo (tak mi sie wydaje). Wilgotność u niego jest OK a temperatura jeszcze lepsza Czy to normalne, zeby tak długo przechodził wylinkę? Co o tym myślicie

    Pozrawiam
    MARCIN


  2. #2
    Krzysztof.W
    Guest

    Re: Do góry nogami???

    Hmm, jeśli to prawda że 3 dzień twój pajączek przechodzi wylinkę to albo właśnie pobija rekord ginesa na najdłuższe przechodzenie wylinki, albo właśnie już jest w zaświatach, czyli zdech. Zazwyczaj pająki przechodzą wylinkę w ciągu 24 h, ten 3 dzień wylinki jest bardzo podejrzany.


  3. #3
    loko
    Guest

    Re: Do góry nogami???

    no to juz po nim...... (


  4. #4
    RAMMSTEIN1
    Guest

    Re: Do góry nogami???

    no wlasnie loko...szkoda :]


  5. #5
    Alerik
    Guest

    Re: Do góry nogami???

    Przykro mi...

  6. #6
    blady17
    Guest

    Re: Do góry nogami???

    Stare pająki przechodzą długo wylinkę, sprubuj go delikatnie dotknąć a jeżeli to nie pomoże to przykro mi.

  7. #7
    Sasquacz
    Guest

    Re: Do góry nogami???

    Niestety.... ( Przeniósł się do Krainy Wiecznych Łowów... Mam nadzieję, że tam po drugiej stronie będzie miał lepsze życie... Dzięki za pomoc... Idę po wieniec na ostatnie pożegnanie...


  8. #8
    smash
    Guest

    Re: Do góry nogami???

    może pytanie, dlaczego tak sie stało ?

  9. #9
    Sasquacz
    Guest

    Re: Do góry nogami???

    Wygląda tak jakby utknął w starej 'skórze'. Ale jak na wylinkę to wydaje mi się ciut za szybko. Ostatnią przechodził w Wigilię(hehehe postarała się kochana bestia o prezent na święta). Może papu mu zaszkodziło... Sam nie wiem jak to się stało...


  10. #10
    morda
    Guest

    Re: Do góry nogami???

    Może miała jakieś problemy hormonalne.


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •