Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 33

Wątek: Pokarm mial byc mniejszy niz odwlok

  1. #1
    PMajdan
    Guest

    Pokarm mial byc mniejszy niz odwlok

    A wcale tak nie musi byc! Vagans po 3 wyl. doskonale radzi sobie ze swierszczami wiekszymi niz on sam. Pomijam fakt ze ten swierszcz ma zmiazdzona glowe....


  2. #2
    GALN
    Guest

    Re: Pokarm mial byc mniejszy niz odwlok

    trzeba brać pod uwagę to że zostanie troszkę reszek,nie musi wcale zjeść całego ,jak mu się uda zabić to zje ile porzeba i reszę zosawi,"Pokarm mial byc mniejszy niz odwlok" jest używane tylko po to aby zachować czystość w terra i nie zaśmiecać nie zjedzonymi resztkami,nie tłumacz tego tak dosłownie.

  3. #3
    GALN
    Guest

    Re: Pokarm mial byc mniejszy niz odwlok

    zresztą jak byś zmielił na papkę takiego swierszcza to tego aż tyle nie będzie conajmniej 1/3

  4. #4
    roko
    Guest

    Re: Pokarm mial byc mniejszy niz odwlok

    dokladnie a zebys sie ktoregos dnia nie ździwił ze to swierszcz poradzil sobie z pająkiem
    pozdro!

  5. #5
    Miszqa
    Guest

    Re: Pokarm mial byc mniejszy niz odwlok

    wiesz jeśli dajesz zabitego świerszcza to nic dziwnego, jakby ten vagans upolował i zeżarł dwa razy takiego świerszcza jak on sam to bym sie zdziwił:]

    mój boehmei wcina bez skrupułów białe robaczki większe od niego, ale przecięte oczywiście :]


  6. #6
    morda
    Guest

    Re: Pokarm mial byc mniejszy niz odwlok

    Ja raz dałem zabitego dorodłego świerszcza do albopilosum po 5 wyl. Ze świerszcza zostało naprawde mało a pajak stał się kleszczem.


  7. #7
    Piotrw126
    Guest

    Re: Pokarm mial byc mniejszy niz odwlok

    P.Platus jest zajebisty jeśli chodzi o wlakę z świrszczem i G.Rose tez rzucam świerszcze wielkości ciala pająka (pająki są mniej więcej po tej samej wylince 5-6) i śwoerszcz nie spadnie na ziemię a juz pajączek go ma i tak fajnie się siluje przez 3-5 sek. i spokój, wygląda jak by świerszcz byl martwy


  8. #8
    snake_pyton
    Guest

    Re: Pokarm mial byc mniejszy niz odwlok

    Mój tata dał z lekka przetonconą, ale żywą pszczołę kędziorkowi l4 i zjadł, a wy mie chcecie martwymi świerszczami zażyć!!!!!!!!!


  9. #9
    K@MciO
    Guest

    Re: Pokarm mial byc mniejszy niz odwlok

    Hehehe to chyba mojej brocklehursti nie widzieliscie :> jest po 5 wylince i ma ok 1 - 1,5 cm cialka i radzi sobie z prawie doroslymi swierszczami, ale bez takich bajerow jak zmiażdżony itp => po prostu w pelni zycia swierszcz =]


  10. #10
    Marian667
    Guest

    Re: Pokarm mial byc mniejszy niz odwlok

    Licytujcie sie dalej.. co je czyj pajak zywego... a juz widze te przyszle posty : osa zabila mi pajaka, siwersz zjadl mi pajaka itp.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •