Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 23

Wątek: SZok !!!!!!!!!!

  1. #1
    RRD
    Guest

    SZok !!!!!!!!!!

    Dziś wybrąłem sie Do Hipermarketu Tesco na zakupy !! i wpadłem tam do małego zeologicznego !! i doznałem szoku !! Mieli tam 2 ptaszniki : Bohemei - wyglądała na 7-8 wylinke !! Ale zato warunki w jakich ją trzymają to po prostu dramat !!!!!!!!! Pajączek trzymany w akwarium po wężu zreszta naokoło same akwaria z pytonami !! Był tak zestresowany że cały czas siedział skulony. Nie dośc tego miseczka z wodą na drugim, końcu akwarium to nie miał żadnego schronienia . Żadneij łupinki kokosowej ani nawet małej norik. Czy nikt nie sprawdza warunków w jakich trzymane są zwierzęta ?? Przecierz to meczarnia !! A i jeszcze atrakcyjna cena 250 zl !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!A druho to jakiś ptasznik chilijski (nie znam łacińskiej nazwy) ale warónki również takie same !! to skandal !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


  2. #2
    roko
    Guest

    Re: SZok !!!!!!!!!!

    no tak to jest widzisz nic na to nie poradzisz byl skulony pewnie też przesuszony ehhh te sklepy wielkie ktore ryją się jeszcze ze zwierzętami poprostu zecywiscie szok
    p.s. ten drugi pająk to poprostu rosea
    pozdro!

  3. #3
    morda
    Guest

    Re: SZok !!!!!!!!!!

    Normalka, ale niektóre zoologiczne potrafią zaskoczyć profesjonalizmem.. ale to są wyjątki.


  4. #4
    RAMMSTEIN1
    Guest

    Re: SZok !!!!!!!!!!

    No wlasnie...
    w takich sklepach, skandaliczne warunki trzymania zwierzat to niestety norma


  5. #5
    Masa
    Guest

    Re: SZok !!!!!!!!!!

    Tez spotkalem sie z tym,ze pajaki trzymane sa w skandalicznych warunkach.Niestety w sklepie liczy sie zysk......a wiadomo co za tym idzie....
    Ech..ludzie sa bezmyslni...Ostatnio widzialem B.Auratum....az dziw,ze ten pajak nie ma klaustrofobii bo nie mial nawet miejsca na swobodny ruch!!! z pewnoscia bym ja kupil gdybym tylko mial kase....
    3mcie sie....


  6. #6
    loko
    Guest

    Re: SZok !!!!!!!!!!

    w ktorym sklepie widziałes Auratum??


  7. #7
    Masa
    Guest

    Re: SZok !!!!!!!!!!

    Gdzies 2tyg temu we wroclawskim "kerfurze" na ul.hallera


  8. #8
    WojtasWroc
    Guest

    Re: SZok !!!!!!!!!!

    no niestety
    taka jest rzeczywistość
    kiedys myslalem aby w miare mozliwości wykupowac biedne pajaczki ze sklepów ale maja kosmiczne ceny


  9. #9
    RAMMSTEIN1
    Guest

    Re: SZok !!!!!!!!!!

    no wlasnie...
    ale coz...i tak niewiele mozna zrobic, aby pomoc zwierzakom.


  10. #10
    loko
    Guest

    Re: SZok !!!!!!!!!!

    THX


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •