Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 27

Wątek: rozmnażnie

  1. #1
    DragoN16
    Guest

    rozmnażnie

    więc tak mam samice co kilka dni temu miała swoją 11 wylinkę i chciałbym ją rozmnożyć to byłby jej pierwszy raz wiem że jak by była jurz gotowa to mniej jaj będzie itp.... chodzi o to że gdzieś czytałem że rozmnaża sie ją po 10 wylince, lecz chciałbym to odwas usłyszeć czt moge ją jurz rozmnoży i jak tak to co mam robić by sie udała znaczy czy mam je(pająki) szturchać jakimś kijem żeby trafiły na siebie czy je to rozprasza, wiem terz że taki temat był jurz wiele razy lecz niewiem czy tak samo sie to robi w wypadku wszystkich rodzajów (gatónków) pająków bardzo prosze o odpowiedzi bo wole usłyszeć to odwas nirz czytać różne niektóre zle artykuły.
    z góry dziękuje za odpowiedzi


  2. #2
    butcher
    Guest

    Re: rozmnażnie

    niedawno doradzales komus jak ma zabrac kokon (dla przypomnienia - http://terrarium.com.pl/forum/read.p...66#reply_25379 ) a dzisiaj pytasz sie jak dopuscic pajaki?! wlasnie to najbardziej denerwuje mnie na forum-wielu dotradcow nie majacych pojecia na dany temat. w dwa miesiace pona d sto postow-robi wrazenie.tylko pogratulowac.
    w odpowiedzi: kijem pajaczka kijem ))))))


  3. #3
    Nazar
    Guest

    Re: rozmnażnie

    Stary a co ma jedno do drugiego??? Jesli wiedzial jak mozna to zrobic to napisal, wcale nie musial miec z tym bezposredniego kontaktu.
    Widze ze Ci sie nudzi i szukasz zaczepki...

    Pozdrawiam

    Nazar

  4. #4
    DragoN16
    Guest

    Re: rozmnażnie

    ej wzięcie kokonu a stworzenie wrrónków do zrobienia tego kokonu niema nic wspólnego ze sobą (przynajmniej mi sie tak zdaje)
    a mnie denerwóją osoby wtrącające się, piszące odpowiedzi nienatemat


  5. #5
    Robin
    Guest

    Re: rozmnażnie

    Nie jestem znawcą jeśli chodzi o pająki, hoduję je od niedawna, ale nawet mnie rozśmieszyła Twoja sugestia z patykiem. Piszesz tak jakbyś nigdy nie miał do czynienia z pajączkami, przecież one przy wszelkich tego typu manipulacjach, jak trącanie, popychanie itp. bardzo się stresują. Zrób tak a będziesz miał w rogach terra, dwa skulone ze strachu pająki. Podejrzewam że w takim wypadku nie będzie im się śpieszyło do "konsumpcji związku". Poza tym chyba poszczególne gatunki różnią się w tych sprawach, u jednych kopulacja przebiega gładko, u innych to ciężka sprawa (poprawcie mnie jeśli gadam głupoty). Jeszcze jedna sprawa tak poza tematem... Twoja ortografia to porażka. W edytorach tekstu jest coś takiego jak opcja sprawdzania pisowni, wypada przed wrzuceniem jakiegoś tekstu po prostu jej użyć.

    Pozdrawiam
    Bartek

  6. #6
    DragoN16
    Guest

    Re: rozmnażnie

    a gdzieś czytałem że trzeba jakoś patykami murinusy popychać żeby trafiły na siebie czy jakoś tak


  7. #7
    small
    Guest

    Re: rozmnażnie

    DragoN16 napisał(a):

    > a gdzieś czytałem że trzeba jakoś patykami murinusy popychać
    > żeby trafiły na siebie czy jakoś tak

    Tak w naturalnym srodowisku zajmuja sie tym Tanzanscy eskimosi ;>>>


  8. #8
    Miszqa
    Guest

    Re: rozmnażnie

    hehehe LOL, z tymi eskimosami dobre

    DragoN - wpierw nie na temat, używaj słownika ortograficznego czasem bo aż nie mozliwe, żeby robić takie błędy - robisz to specjalnie?

    Apropo rozmnażania - poszukaj na forum, było o tym xxx razy


  9. #9
    Awikularia
    Guest

    Re: rozmnażnie

    Dopiero po 10 wylince? Cos ty, gotowe do rozmnazania sa juz po 5. Szczegolnie Brachypelmy i Aphonopelmy... :>

  10. #10
    loko
    Guest

    Re: rozmnażnie

    buther... ja sie znam na fizyce czastek ... a nigdy ich na oczy niewidziałem, pomimo tego moge sporo na ten temat powiedziec...
    doswiadczenie jest wazne, ale nie jest konieczne...
    tak sadze.



Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •