Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: macznik "uciekl"

  1. #1
    qTi
    Guest

    macznik "uciekl"

    Witam
    Dzis dalem mojemu pajaczkowi macznika, no i niestety gdzies sie zakopal w torfie zanim pajaczek go dopadl. Nie wykopal sie od kilku godzin.. czy mozlie jest ze nie wykopie sie i gdzies zaczniej gnic no i plesniec??


  2. #2
    morda
    Guest

    Re: macznik "uciekl"

    Wykop go. Nie zgnije, bo żyje. A jak zdechnie to najprawdopodobniej będzie suchym kawałkiem mącznika.


  3. #3
    loko
    Guest

    Re: macznik "uciekl"

    poczekaj wyjdzie.... jako zuczek i zje pajaka..


  4. #4
    morda
    Guest

    Re: macznik "uciekl"

    Zależy jak duży był mącznik. A pajączek żuczka potraktuje jak chipsa... chrup chrup.


  5. #5
    rado120
    Guest

    Re: macznik "uciekl"

    maczniak wyjdzie, mi tez czesto sie zakopywaly i wychodzily na powierzchnie, naj dluzej to trwalo 2-3dni

  6. #6
    qTi
    Guest

    Re: macznik "uciekl"

    moja geniculata juz sobie poradzila nie wiem jak to zrobila ale jest w trakcie konsumpcji maczniaka..
    dzieki mimo wszystko za info


  7. #7
    rastafaq
    Guest

    Re: macznik "uciekl"

    pajak nie jest uposledzony i potrafi sobie wykopac mączniaka.Nie martw sie on czuje ze pokarm jest w jego otoczeniu.

  8. #8
    Aroboss
    Guest

    Re: macznik "uciekl"

    Duzo razy wrzucałem pajaczkowi maczniaka i sie zakopuwał po kilku godzinach sam wychodził i go wtedy zabierałem ;-) pozdrawiam

  9. #9
    Yeter
    Guest

    Re: macznik "uciekl"

    a mój kochany braciszek kiedys sprawil ze znikneło kilkanaście :/ sztuk mączników, i wczoraj znalazłem trzy żuczki desantujące sie za szafy pod łóżko, a to dopiero 2 sztuki


  10. #10
    msk
    Guest

    Re: macznik "uciekl"

    Moze byl glodny po prostu.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •