Dzienx za zdjecia King!

No właśnie Awikulario
http://www.tarantulas.ru/photo/Haplo...dum_6_foto.htm
widzialem taki okaz, więc skojarzyłem że niektóre pająki wyglądają podobnie
pozdro!