Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: problem z przeprowadzka

  1. #1
    kak
    Guest

    problem z przeprowadzka

    czesc wam
    urzadzilem terra dla smithi po 6 wylince, przenioslem go wczoraj za pomoca kubka od jogurtu i wlozylem z tym kubkiem do srodka.
    ale caly czas siedzi i nie chce wyjsc w ogole :/

    boi sie czy co?
    wylinke miał 9 dni temu, przez ten czas był w pojemniku na mocz, potem przeniosłem go do pojemnika od mięsa, gdzie też nie wiele się ruszał.
    zestresował się? czy co? :/


  2. #2
    Zibi
    Guest

    Re: problem z przeprowadzka

    To normalne, ze pajak po przeprowadzce jest osowialy. Stres zwiazany ze zmiana mieszkania.


  3. #3
    tomash_k
    Guest

    Re: problem z przeprowadzka

    nom...przez jakis tydzien siedzi w jednym miejscu i czasem nocą połazi...


  4. #4
    FoKs
    Guest

    Re: problem z przeprowadzka

    eh no ja jak wkładałem pajaka do kubka i go przenosilem to pozniej delikatnie peseta z tulu go nie dodtykalem ale po pudelku jechalem i złaził do nowej willi


  5. #5
    madOx
    Guest

    Re: problem z przeprowadzka

    normalka


  6. #6
    bachus
    Guest

    Re: problem z przeprowadzka

    pomóż mu delikatnie opuścić ten kubek bo się przyzwyczai do niego, a to chyba nie najpiękniejsza kryjówka :P

  7. #7
    kak
    Guest

    Re: problem z przeprowadzka

    no wlasnie nie ma za bardzo jak teraz. ale odwrocil sie juz przodem i brakuje mu 2 cm do wyjscia
    myslalem ze to od soundtracka z kill bill'a, ale teraz juz na niego nie dziala

    a nie chce go na razie nie potrzebnie stresowac, bo nawet mi gosciu jesc nie chce (ciagle ucieka od robaka - a przed wylinka byl taki agressive :>)


  8. #8
    _INVISIBLE_
    Guest

    Re: problem z przeprowadzka

    I tak jest ze stresowany, a jesli mu pomorzesz wyjsc szybciej sie przyzwyczai do nowego lokum. Twoj wybor


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •