Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14

Wątek: VAgans...

  1. #1
    Ratayson71
    Guest

    VAgans...

    Mam pytanie bo wlasnie moj samiec Vagansa mi zdechł wczoraj byl jush po 9L wiec mial prawo pasc.... i chcial bym go teraz zasuszyć co trzeba zrobic zeby ladnie go wysuszyc .???


  2. #2
    tomash_k
    Guest

    Re: VAgans...

    'do formaliny go!!' - tak mi powiedziala moja nauczycielka z bioli gdy moj rosea L6 zdechl...ale nie polecam tego


  3. #3
    PMajdan
    Guest

    Re: VAgans...

    CZemu nie polecasz?


  4. #4
    Awikularia
    Guest

    Re: VAgans...

    Uloz pajaka na jakims kartoniku i zostaw, za kilka dni bedzie gotowy do ramki...

  5. #5
    Macko
    Guest

    Re: VAgans...

    Tylko ostrzegam! Moj kedzierzawy kiedy zdechl suszylem go w warunkach naturalnych i naprawde dosc nieprzyjemnie i intensywnie pachnial jakis czas.

  6. #6
    Awikularia
    Guest

    Re: VAgans...

    Moje samce "nie wanialy" - mialy za male odwloki na to. Ale fakt, jak padnie samica, to niezle daje po nosie....

  7. #7
    Diabolo
    Guest

    Re: VAgans...

    slyszalem cos o jakims roztworze wody, mydla i alkoholu, ale nic wiecej o tym nie wiem...
    moze ktos to rozwinie dokladniej??


  8. #8
    Awikularia
    Guest

    Re: VAgans...

    Diabolo, ten roztwor odnosil sie do rozprostowywania skołtunionych i przeschnietych wylinek, aby mozna bylo sprawdzic plec...

  9. #9
    Grażynka
    Guest

    Re: VAgans...

    ej to powiedz awi skład tego roztworu bo ja mam takie wyliniki zawsze i nigdy nie moge sprawdzić płci

  10. #10
    Awikularia
    Guest

    Re: VAgans...

    Sklad masz podany w poscie Diabolo, ja czegos takiego nie uzywam. Zdaje sie, ze Small to wymyslil... Jego zapytaj.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •