Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16

Wątek: co zrobić żeby zobaczyć.......??

  1. #1
    Grażynka
    Guest

    co zrobić żeby zobaczyć.......??

    co zrobić żeby zobaczyć moją irminie ona wcale nie wyłazii siedzi caly czas w tym gnieździe i w nocy też siedzi tam i ja widze raz na 2 tygodnie czy to sie zmienii potem ??


  2. #2
    Neo2
    Guest

    Re: co zrobić żeby zobaczyć.......??

    Pewnie nie juz taka natura tego gatunku. Ja moja tez zadko teraz widze ale wieczorkiem i w nocy zawsze wychodzi.


  3. #3
    RAMMSTEIN1
    Guest

    Re: co zrobić żeby zobaczyć.......??

    ogólnie ptaszniki nadrzewne rzadko opuszczaja gniazda


  4. #4
    Atrax Robustus
    Guest

    Re: co zrobić żeby zobaczyć.......??

    co zrobic, zeby zobaczyc?
    Jezeli to ma cie uczynic spokojniejszym, to odkryj pajeczyne i popatrz, czy zyje i jak sie ma, alen ie draznij go zbytnio.


  5. #5
    Grażynka
    Guest

    Re: co zrobić żeby zobaczyć.......??

    nie chodzi o moje ucieszenie tylko mam tego pajaka okolo 2 miesiace a widziallem go ze 4-5 razy chcialbym go poobserwować a nie........ a jak bym jeje zrobił post to by wychodziła wieczorami szukać pożywienia?


  6. #6
    SMITI
    Guest

    Re: co zrobić żeby zobaczyć.......??

    raczej nie.....mój cambridgei nigdy nie wychodzi ze swego gniazda. tylko stamtąd pobiera pożywienie. Jeśli chcesz na nią popatrzeć to odkryj to jej gniazdo i se popatrz....ale moim zdanie mnie ma takiej potrzeby.

  7. #7
    Grażynka
    Guest

    Re: co zrobić żeby zobaczyć.......??

    napewno nie bede jej rozwalał gniazda bo mi szkoda.


  8. #8
    roko
    Guest

    Re: co zrobić żeby zobaczyć.......??

    a nio i tu sie z wami nie zgodze
    gdyż moja irminia siedziała w gnieździe przez 2 tygodnie tydzien przed i tydzien po wylince teraz śmiga po całym pudełku ale jednak trzeba uważać żeby jej nie spłoszyć bo zaraz ucieka

  9. #9
    loko
    Guest

    Re: co zrobić żeby zobaczyć.......??

    pogas wczesniej swiatła w pokoju... zapal tylko czerwona zarowke (lampke) poczekaj z 30 minut.. i poogladaj.. w dzien siedza w gniezdzie i nie wylaza, za to w nocy jak jest ciemno, zasowaja az milo... chyba ze zbliza sie wylinka to wtedy faktycznie nie sa aktywne...


  10. #10
    bachus
    Guest

    Re: co zrobić żeby zobaczyć.......??

    rzeczywiście wychodzą po zmroku, moja często wieczorem siedzi przy wejściu do gniazda, a o tym że chodzi po terra informują mnie jej kupska na ścianach i suficie

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •