Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Zapomniałem się wam pochwalić... :))

  1. #1
    Rewja
    Guest

    Zapomniałem się wam pochwalić... :))

    ...jakich bzdur mnie uczą w szkole...

    <HR>
    <A HREF>pikucha.fm.interia.pl</A>
    <HR>

    Jako, że znam się jedynie na penetracji dróg oddechowych i trochę też na terrarystyce, a pozatym jestem zdeklarowanym imbecylem, pod niewielkim przymusem dydaktycznym, przy ingerencji ww. mocy i jeszcze kilku ambitnych inaczej wariatów stworzyliśmy tę oto stronkę, do odwiedzenia której gorąco zapraszam )

    ps. stronka, jak równiez powyższa adnotacja są całkowicie niepoważne i należy traktować je z dużym przymrużeniem oka... ))


  2. #2
    Hari
    Guest

    Re: Zapomniałem się wam pochwalić... :))

    Tak trzymac! Mała dawka absurdu i znowu chce sie zyc! )) Rozłozyla mnie budowa paprocha.
    Ja kiedys tutaj na forum opisywalem hodowle patykow, ktore doskonale upodabniają sie do patyczakow, oraz doswiadczenia w hodowli kamieni polnych :]


  3. #3
    Rewja
    Guest

    Re: Zapomniałem się wam pochwalić... :))

    grrrrrrrr
    przepraszam za spartolonego <A HREFA>, ale to już chyba zmęczenie zawodowe...

    pozdrawiam Rewja


  4. #4
    Rewja
    Guest

    Re: Zapomniałem się wam pochwalić... :))

    "A HREFA miało być ))))))))))))))
    aaaaaaaaaaaaaaaaaa


  5. #5
    Rewja
    Guest

    Re: Zapomniałem się wam pochwalić... :))

    Jeśli, chęć rozwoju i udoskonalania tego portaliku, przezwycięży nasze wpojone z mlekiem matki lenistwo i odrazę do podejmowania jakichkolwiek działań na poczet edukacji i wykształcenia, współpraca ludzi zupełnie nie światłych będzie mile widziana... ))

    pozdrawiam Rewja


  6. #6
    mich
    Guest

    Re: Zapomniałem się wam pochwalić... :))

    wow, super pelnowartosciowy portal informacyjny!


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •