Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 37

Wątek: sila...

Mieszany widok

  1. #1
    msk
    Guest

    Re: sila...

    Oj, to musialo bolec, loko

  2. #2
    roko
    Guest

    Re: sila...

    jeżeli ci napisał że to szczyt głupoty to moim zdaniem równoważy się z tym że Loka też nie ma wyciętych a pająk który go capnął to cambridgei samica było już pisane
    pozdro!

  3. #3
    morda
    Guest

    Re: sila...

    Ptaszniki to bardzo silne zwierzęta jak na swój rozmiar. Mała lividum po 9 wylince wypychała patyk z nory - czułem wyraźny opór gdy tam tym patykiem manipulowałem. Siłowała się ze mną.


  4. #4
    Atrax Robustus
    Guest

    Re: sila...

    Bolec na pewno musialo! Brrrr...nawet trudno mi jest sobie ten bol wyobrazic.
    Ale dla ptasznika, przebicie paznokcia nie jest zadnym wyczynem :]


  5. #5
    morda
    Guest

    Re: sila...

    Albo pancerzyka mącznika - przysłuchajcie się wtedy - chrup chrup - jak z reklamy chipsów jakiś.


  6. #6
    kuba66643
    Guest

    Re: sila...

    Ja kiedys karmilem wersicolorke "z reki" tj wkladajac macznika reka przez niewielki otwor wentylacyjny, tak mocno pociagnela ze wyrwala mi macznika z reki


  7. #7
    Miszqa
    Guest

    Re: sila...

    dobrze, że ta versi nie urwała ręki;]

    apropo przebicia przez paznokieć - niezła sprawa, nie spodziewałem się że są do tego zdolne:]


  8. #8
    Nazar
    Guest

    Re: sila...

    Są, ale mi się nie chce jakoś wierzyć Bez obrazy. Taki to juz ze mnie NIewierny Tomasz. Nie zobacze nie uwierze


  9. #9
    PMajdan
    Guest

    Re: sila...

    Musisz tipsy zaczac nosic - sa twardsze chyba; damskie tipsy do manipulacji w terrarium


  10. #10
    Grażynka
    Guest

    Re: sila...

    ja kiedyś kaarmilem moja geni z reki zdechłym świerszczem
    Pajak sie rzucil na świerszcza ja sie prestraszylem i odruchowo wziolem reke
    a on polecial na kolege kolega malo sie nie zesral ze strachu pajak na szczescie żyje do tej pory


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •