-
Re: sila...
nie ma problemu moge ci fotke wysłac 
Paznokcia nawet nie przebił doslownie, walnoł mnie dokładnie w miejscu gdzie paznokiec wyrasta z palca, tam płytka jest delikatna, poprosty pekła.. i dzieki bogu, nie wbiła mi chyba zeba, bo poza bolem nic sie nie stał, nie spuchło .. nawet nie swedzi, jad owszem był ale spłynoł po płytce paznokcia...
Ufff.... niezła akcja, a taka spokojna była ostatnio
)
Uprawnienia umieszczania postów
- Nie możesz zakładać nowych tematów
- Nie możesz pisać wiadomości
- Nie możesz dodawać załączników
- Nie możesz edytować swoich postów
-
Zasady na forum