A tak z ciekawości: Jeżeli mój skorp przygotowuje się do wylinki i np. od miesiąca siedzi w kokosie...?? Nie przesuszy się?? Czasem trzeba chyba spryskać kokos??)
A tak z ciekawości: Jeżeli mój skorp przygotowuje się do wylinki i np. od miesiąca siedzi w kokosie...?? Nie przesuszy się?? Czasem trzeba chyba spryskać kokos??)