Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16

Wątek: Polamany

  1. #1
    mad_max
    Guest

    Polamany

    Wczoraj moj kedziorek w czasie piatej wylinki zostal przestraszony przeze mnie i ta sie zestresowal ze ciagnal cala wylinke za soba co doprowadzilo do polamania do polamania 4 odnozy. czy bedzie zyl,jadł i przejdzie nastepna wylinke z niedowladem 4 odnozy tylnych.


  2. #2
    loko
    Guest

    Re: Polamany

    nie chce cie martwic , ale przy takiej kontuzji moga byc powiklania, jesc bedzie jak przezyje nastepny tydzien, ale moze nie zwylinkowac nastepnej


  3. #3
    werni
    Guest

    Re: Polamany

    Jesli mimo wszystko chodzi to bedzie ok po paru wylinkach. Najwyzej odrzuci te popsute nogi. Nie "krwawi" po tym wypadku?


  4. #4
    wino
    Guest

    Re: Polamany

    Szkoda ze tak sie stało ale mam nadzieje ze nic mu niebedzie a nastepnym razem dopilnuj siebie zeby nic sie podobnego nie stało z twoim pajączkiem


  5. #5
    Atrax Robustus
    Guest

    Re: Polamany

    Gdzies juz czytalem o pajaku, ktory zyl z 3 odnozami. Zaraz pewnie ktos linkiem sypnie, bo to dosyc glosny artykul.
    Pajak ma szanse, ale jak mowil loko - moga byc problemy z linieniem, ale jezeli teraz nie widac u niego krwotoku, to jest duza szansa, ze bedzie dobrze. Obserwuj caly czas jego zachowanie i nie niepokoj go w tej chwili.


  6. #6
    morda
    Guest

    Re: Polamany

    Na Arachnoboards było coś takiego. Poecilotheria miała 3 nogi... Śmieszny widok.
    Będzie żył, jadł itp. jeśli nie doszło do uszkodzeń wewnętrznych. Nogi odrosną.


  7. #7
    loko
    Guest

    Re: Polamany

    ale dla pocieszenia ja wystrzaszylem kiedys jakas duza samice po wylince, ktora dopiero co z pleckow reversa zrobila....
    dała długa po terra i tez jej sie nogi powyginały... walneła sie na brzych plasko do ziemi i tak została... nastepnego dnia juz troche chodzila a z tydzien pozniej wszystko było oki.. choc z poczatku wygladało to groznie.. wiec moze jej nic nie bedzie


  8. #8
    Szpaq
    Guest

    Re: Polamany

    Ja tez dodam na pocieszenie... 1 kwietnia dostalem poczta platusa mial byc l2 ale po drodze mial wylinke i dostalem l3 nieswiadomy wyjalem go i zlamalem mu dwa odnuza na jednym zrobila sie duza kropla limfy, posiedzial skulony bez ruchu caly dzien i nastepnego zrobil sobie nawet spacerek tydzien puzniej zaczal juz jesc teraz nawet przekopal caly pojemnik z wluknem i zrobil sobie kryjowke, mysle ze nic mu nie bedzie :-)

  9. #9
    mad_max
    Guest

    Re: Polamany

    pajaczek chodzi troche smiesznie to wyglada ale chodzi dwie nogi ma powyginane do gory dwie bezwladne ale chodzi mam nadzieje ze przejdzie nastepna wylinke i bedzie ok


  10. #10
    mad_max
    Guest

    Re: Polamany

    nie zaowarzylem krwotoku


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •