Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Wątek: Przepolowiony odwolok

  1. #1
    Nirvana182
    Guest

    Przepolowiony odwolok

    czesc brat mi dzisiaj wyslal smsa o tresci: "moj pajak ma przepolowiny pod skora odwlok, to wyglada tak: (!) tylko to prezepolowienie jest gdzies tak do polowy to troche pulsuje to normale??????????????????? przepolowienie jest pod skora"
    nie wiem dokladnie o co mu chodzi jak to mozliwe ze on to widzi i czy mu chodzi o serce pajka??

  2. #2
    Atrax Robustus
    Guest

    Re: Przepolowiony odwolok

    A moze jemu chodzi o wylinke?
    Przepolowiony pajak... to brzmi znajomie.


  3. #3
    roko
    Guest

    Re: Przepolowiony odwolok

    buhehhe raczej tak Atrax gdyby był naprawde przepołowiony to by był death
    pozdrawiam!

  4. #4
    loko
    Guest

    Re: Przepolowiony odwolok

    po wylince duzego pajaka wyraznie widac silne pulsowanie serca, w okolicy Pedicel`u.. moze to wygladac groznie ale jest w miare normalne...
    jesli to o to chodzi to nie ma sie czym martwic... choc najlepiej jakas fotke przedstawic...


  5. #5
    Atrax Robustus
    Guest

    Re: Przepolowiony odwolok

    Pulsowanie to jest normalne, teraz tylko pytanie, czy aby brat Nirvana182'y nie probowal czasem "pomagac" pajakowi.


  6. #6
    GALN
    Guest

    Re: Przepolowiony odwolok

    to samo pomyślałem co Atrax ,Nirvana wyślij esemesa bratu aby nie dotykał pająka i nie przeszkadzał mu w jakikolwiek sposób.

  7. #7
    roko
    Guest

    Re: Przepolowiony odwolok

    może brat próbował zasklepić odwłolok??
    pozdrawiam!

  8. #8
    Nazar
    Guest

    Re: Przepolowiony odwolok

    Hej napisz kiedy ostatni raz widziales swojego pajaka?? Jak wtedy wygladal, czy widac bylo ze zbliza sie wylinka, wedy pewnie wszystko sie wyjasni


  9. #9
    aLiCe
    Guest

    Re: Przepolowiony odwolok

    A ja proponuje poinformowac brata ze jak cos jest nie tak z odwlokiem niech nigdy nie maca zadnego pajaka...
    bo albo wylinka albo pajak kituje, tak czy inaczej nie pomoze a w przypadku wylinki zaszkodzi...

    Nirvana daj znac co braciszek zrobil


  10. #10
    Diabolo
    Guest

    Re: Przepolowiony odwolok

    a jaki to pajak?? u mojego smithiego L5 widac na odwloku cos w rodzaju krzyza, wyglada to wlasnie tak jak pekniecie... raz qmpel tez sie przestraszyl ze przekarmil pajaka i mu pekl, a to po prostu tak wyglada... to samo moge zaobserwwac u kedziorka kumpla po 7 wylince.
    wedlug mnie nie ma sie czym martwic. moze nawet wstawie tutaj fotke mojego smiciorka i zobaczycie o co mi chodzi ale to potem, teraz nie mam czasu :P


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •