Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 19

Wątek: ogolnie o pajakach

  1. #1
    Chester86
    Guest

    ogolnie o pajakach

    ma kilka pytan:
    czy wogole niemozna dawac ptasznika zadnych owadow z dworu podobno? tylko wychodowane u siebie?
    czy vegas czy jakos tam albo kedziezawy w jakim kolwiek stadium potrafia lazic po szybach?
    czy smithi albo vegas sa duzo trudniejsze w hodowli od kedziezawego? bo zastanawiam sie ktorego kupic. kedziezawy niby fajny ale wyglada tak bardzo zwykle nieciekawie

  2. #2
    Nazar
    Guest

    Re: ogolnie o pajakach

    nie, tak, nie,
    Vagans sie mowi


  3. #3
    Chester86
    Guest

    Re: ogolnie o pajakach

    hmm no czyli potrafi po szybach ale wjakim stadium? kazdy czy tylko kedziezawy?

  4. #4
    BOOBO
    Guest

    Re: ogolnie o pajakach

    smithi nie może chdzić po szybach przynajmniej mój a kędziorek od małego chodzi po szybach a vagans jest agrasywny.


  5. #5
    tomash_k
    Guest

    Re: ogolnie o pajakach

    1) ja cale zeszle lato dawalem koniki polne ptasznikowi chilijskiemu i nic mu sie nie stalo...
    2)potrafią, przynajmniej poki nie staną sie grube
    3)tak samo łatwe w hodowli jak kedziorek


  6. #6
    tomash_k
    Guest

    Re: ogolnie o pajakach

    BOOBO nie pieprz że smithi nie może chodzic po szybach jezeli tylko twoj tego nie robi... Myślisz że jak masz pająka danego gatunku ktory nie robi czegoś to wszystkie osobniki tego gatunku też tak mają??!!


  7. #7
    Azmodan
    Guest

    Re: ogolnie o pajakach

    Ptaszniki bez problemu chodza po szybach.

  8. #8
    Tymo
    Guest

    Re: ogolnie o pajakach

    Ja natomiast mam smithiego, zasuwa bo ściankach słoika i całkiem dobrze mu to idze. Więc niema na to reguły

  9. #9
    Chester86
    Guest

    Re: ogolnie o pajakach

    a jak z tym dawaniem owadow z dworu?

  10. #10
    SID7426170
    Guest

    Re: ogolnie o pajakach

    Lepiej miec włany pokarm dla pająków przynajmiej jesteś pewny co mu dajesz - złapiesz coś pod blokiem i nie masz pewnosci ze pokarm jest pozbawiony posozytów


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •