Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 19

Wątek: VENGASY

  1. #1
    Chester86
    Guest

    VENGASY

    ok to sorka z eniepztrzylem do Faq i zadawlem te pytania ale nawet tamtego niezuwazylem i tego co tam jest ale teraz wszytko juz przeczytalem, jednak brakuje tam sporo i szkzoda ze nigdzi neimoge znalsc wiecej informacji o vengasach wszyscy mowia ze chodowla podobna jak smithi i kedzior ale w "opisach gatónkow" jest napisen ze np wogole inne podloze bo tam substrat kokosowy z piaskiem 1/3. i neizrozumialem 3 razy wiecej piasku czy torfu? bo az dzine mi sie wydaje

  2. #2
    Jimbo
    Guest

    Re: VENGASY

    Podłoże możesz dać jakie chcesz. Najlepszy jest substrat kokosowy lub zwykła ziemia ogrodowa. I VAGANS a nie "vengas".

  3. #3
    Atrax Robustus
    Guest

    Re: VENGASY

    Z tego co wiem, to na substrat kokosowy jeszcze nikt tu nie narzekal, wiec daj mu to.


  4. #4
    FoKs
    Guest

    Re: VENGASY

    a ja z tego co wiem to piasek jest niebespieczny dla ptaszorow

    i pisz powoli jak piszesz posty bo nie mozna zakapować co piszesz


  5. #5
    mIRO
    Guest

    Re: VENGASY

    PRZESTANCIE Z TYM PIASKIEM BO MNIE SZLAG TRAFI!!!


    POMYŚLCIE JAK ŻYJE TAKA BOHEMEI W MEKSYKU?? PRZECIEZ ONA TAM CALY CZAS NA PIACHU SIEDZI!!!

    PAJAK PRZEŻYJE NA PIACHU!!

    KONIEC Z TA PLOTKĄ. PAJAK MOZE MIEC PIASEK!! (Ale piasek ze względów estetycznych polecam tylko dla pajaków, które w środ. naturalnym żyją na pustyni.)


  6. #6
    roko
    Guest

    Re: VENGASY

    hehe dobrze wiesz gdyz piasek zapycha plucotchawki pajaka
    pozdrawiam!

  7. #7
    Neo2
    Guest

    Re: VENGASY

    Miro przestan sie wymądrzac bo są tu osoby wiedzące o wiele wiecej na temat ptasznikow niz doswiadczenia z kędziorem shaggim. Piasek moze zatykac plucotchawki poniewaz w terra nieda sie zrobic dokładnie tak jak jest w Meksyku tam niema pustyni tak jak sahara (tam jest mocno ubita ziemia ktora nie jest samym piaskiem).
    WIĘC NIE WPROWADZAJ W BŁAD INNYCH UZYTKOWNIKOW FORUM!!!!!!

  8. #8
    loko
    Guest

    Re: VENGASY

    co wy z tymi plucotchawkami... jak by sie tak zapychaly to by nie bylo pajakow z nowego swiata
    hahahha
    to mity ludzie....


  9. #9
    msk
    Guest

    Re: VENGASY

    "niz doswiadczenia z kędziorem shaggim"

    POLEGLEM )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

  10. #10
    mIRO
    Guest

    Re: VENGASY

    HEHEHE I co loko ma takie samo zdanie.


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •