Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: ułożenie korka?

  1. #1

    ułożenie korka?

    mam do was pytanie czy ma jakieś znaczenie oklejanie korkiem bocznych szyb bo zawsze okleja się tylnią a niektórzy oklejają też boki i czy ma to jakiś cel oprucz wygądu?


  2. #2

    Re: ułożenie korka?

    TYlko i wyłącznie kwestia estetyki i nic więcej


  3. #3

    Re: ułożenie korka?

    Dambala nie zgadzam się Wolała byś mieć pokój w samych oknach z gapiącymi się przez nie sąsiadów czy tylko jedną sciane w oknach:P Moim zdaniem gad im mneij widzi co jest poza terrarium tym lepiej.

  4. #4

    Re: ułożenie korka?

    Dokładnie, jeśli ma boki również zakryte lub chociaż jedną ściankę zwierzak czuje się bezpieczniej.


  5. #5

    Re: ułożenie korka?

    Poza tym korek dość dobrze trzyma ciepło i jest to całkiem korzystne bo samo szkło szybko oddaje ciepło. Jak jest go więcej to zwierzak będzie miał po prostu cieplej.


  6. #6

    Re: ułożenie korka?

    Dambala nick mnie zmylił:P myślałem, że jesteś kobietą

  7. #7
    docxp
    Guest

    Re: ułożenie korka?

    Poza tym po korku zwierzak się wspina czyli tym samym zwiększasz mu powierzchnię użytkową.

  8. #8

    Re: ułożenie korka?

    Mam pytanie czy taki korek moze być taki ze sklepu jak sie czasami ściany okleja czy musi być specjalny jak na biofilu czy coś i czy tgrzeba go czymś malować (jakis lakier czy cós) i ile takie korki ze sklepu kosztują???
    Z góry dzięki za odpwoeidź


  9. #9
    djtommi
    Guest

    Re: ułożenie korka?

    korek moze byc jaki chcesz ale jak chcesz ten ciemnyto kosztuje on 50zl/m2 okolo i jest wiele sklepow gdzie mozna kupic, nie trzeba malowac tylko wydlubywac


  10. #10

    Re: ułożenie korka?

    Ale te co się nimi ściany okleja są w różnych kolorach. Też są niektóre całe np. czerwone albo całę zielone

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •