Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 29

Wątek: Pterinochilus murinus - jest spokojny

  1. #1
    treewood
    Guest

    Pterinochilus murinus - jest spokojny

    Moj Pterinochilus murinus jest spokojny a nawet bojazliwy ... czy taki bedzie zawsze czy sie zmieni? Nawet moja grammostola rosea jest bardziej agresywna niz on.

    Przyznam szczerze, ze kupilem go bo bardzo mi sie podoba z wygladu no i dlatego iz jest agresywny ... a tu odziwo skubaniec sie chowa i daje sie dotykac itd ...


  2. #2
    derilium_tremens
    Guest

    Re: Pterinochilus murinus - jest spokojny

    moja stromatopelma jest tak spokojna, że w przeciwieństwie do samicy kędziorka, która bez ostrzeżenia atakuje, da się pogłaskać..


  3. #3
    derilium_tremens
    Guest

    Re: Pterinochilus murinus - jest spokojny

    stąd wynika oczywiście, że to cecha osobnicza.. kupując gatunek pająka, który na ogół jest agresywny, nie powinno się liczyć, że nasz osobnik również taki będzie.. tak samo się to ma z gatunkami powszechnie uważanymi za łagodne..


  4. #4
    Neo2
    Guest

    Re: Pterinochilus murinus - jest spokojny

    Moj P.murinus'usumbara' tez jest bardzo spokojny, o wiele spokojniejszy od irmini ktora jest prawdziwym szatanem. Nie taki diablel straszny jak go malują.

  5. #5
    rastafaq
    Guest

    Re: Pterinochilus murinus - jest spokojny

    No i tak to wlasnie jest z tymi gatunkami.
    Akurat moja Stromatopelma jest troche agresywna ale raczej bardzo płochliwa, tak samo Spinifer(samiec)chociaz w pudelku to niezly wariat, wystarczy puknac w pudelko i juz gryzie plastik.Ale zauwazylem ze w terra pajaki zachowuja sie calkiem inaczej niz w pudelkach tzn. bardziej uciekaja, poniewaz maja gdzie, a w pudelkach musza przybierac postawe obronna bo nie maja gdzie uciekac, ale to jest temat rzeka, róznie z tym jest

  6. #6
    Grażynka
    Guest

    Re: Pterinochilus murinus - jest spokojny

    to jest cecha osobnika jak już napisali wcześniej A.geniculaty też są niby agresywne a moja jest jak aniołek nawet włosków nie wyczesuje.


  7. #7
    madOx
    Guest

    Re: Pterinochilus murinus - jest spokojny

    Moj Murinus rzuca sie na wszystko ale tylko jak cos robie blisko jego gniazda, a tak zeby wyskakiwal z kryjowki to po ostatniej jego wylince jeszcze tak nie bylo Moze sie zmienia na starosc :P


  8. #8
    madOx
    Guest

    Re: Pterinochilus murinus - jest spokojny

    ale i tak badz ostrozny )


  9. #9
    morda
    Guest

    Re: Pterinochilus murinus - jest spokojny

    Muj murinus to tchórz. Niestety o mojej geniculacie tego nie powiem - diablica wcielona.


  10. #10
    treewood
    Guest

    Re: Pterinochilus murinus - jest spokojny

    no tak ale pytanie tez brzmialo:
    czy sie zmieni czy taki zawsze juz bedzie? bo jesli bedzie taki zawsze to go sprzedaje :P


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •