Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13

Wątek: Rozmiar Smithi

  1. #1
    ardi
    Guest

    Rozmiar Smithi

    Jakiej wielkości rosną zazwyczaj dorosłe B.Smithi (z odnóżami włącznie). Chodzi mi o takie hodowane w domu (nie takie na wolności)...... Napiszcie jakiej wielkości wy chodujecie?? Bo ja mam filmik, jak znaleźli norkę B.Smithi żyjącego na wolności i on ma jakieś......... 30cm ://///...

    Pozdrawiam


  2. #2
    BOOBO
    Guest

    Re: Rozmiar Smithi

    czy mógłbyś mi przesłać ten filmik na poczte albo dać link gdzie ten filmik jest??


  3. #3
    ardi
    Guest

    Re: Rozmiar Smithi


  4. #4
    tomash_k
    Guest

    Re: Rozmiar Smithi

    Skad wiesz ze ma 30cm??
    Przeciez na tym filmie nie ma zadnej rzeczy do ktorej mozna by porownac wielkosc tego pająka. Nie wierze ze on ma 30cm...


  5. #5
    _INVISIBLE_
    Guest

    Re: Rozmiar Smithi

    Napewno nie ok 15 cm to jego wymiary. Gdy by mial 30 cm bylby zapisany w ksiedze ginesa jako drugi goliat, a jest tylko jeden


  6. #6
    ardi
    Guest

    Re: Rozmiar Smithi

    nie wiem, film (oraz głos w tle) mówi sam za siebie. Zresztą gołym okiem widać, że to bydle a poza tym aż w norce się nie mieścił. Zresztą znam się trochę na grafice i wiem, że zoom duży tu nie był


  7. #7
    Grażynka
    Guest

    Re: Rozmiar Smithi

    na grafice może sie znasz........ ale ten pajak napewno nie ma 30 cm. na jakiej podstawie to określiłeś.


  8. #8
    Krzysztof.W
    Guest

    Re: Rozmiar Smithi

    Piękny ptasznik, ale ten pająki, nie wygląda mi na B.smithi.
    Spójrzcie ten pająk ma całkowicie ciemny głowo tułów i nie ma wogule żadnych dłuższych włosków na swym ciele.


  9. #9
    Grażynka
    Guest

    Re: Rozmiar Smithi

    to jeets chyba brachypelma auratum


  10. #10
    ardi
    Guest

    Re: Rozmiar Smithi

    może nie jest to smithi, ale napewno jest ogromny. ile ma nie wiem, ale ma sporo. Dlaczego niekt nie pisze na temat tego postu?? Mieliście pisać o rozmiarach dorosłego osobnika b.smithi...............


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •