-
Re: ROZTOCZA-temat rzeka!
Ja kiedyś zamrażałem ziemię z lasu i nic,może te te krajowe roztocza są wytrzymałe na zamrożenie.I może inaczej dzieje sie z takimi np.z włókna kokosowego(nieraz sie z tym spotkałem) i były roztocza.Możliwe,że to tylko roztocza krajowe takie co sie przyniesie z lasu śa trudne do wytępienia,bo z zamrażaniem włókna kokosowego nie miałem żadnych problemów. Pozdrawiam
Uprawnienia umieszczania postów
- Nie możesz zakładać nowych tematów
- Nie możesz pisać wiadomości
- Nie możesz dodawać załączników
- Nie możesz edytować swoich postów
-
Zasady na forum