Oczywiscie, PMajdan, ale po co sie ciskasz?
My sie tylko zastanawiamy, ze skoro nie ma Internetu, to w jaki sposob pisze posty.
To troche tak, jakbys chcial zajsc w ciaze, ale nie mial macicy. Kinda freaky, isn't it?
Oczywiscie, PMajdan, ale po co sie ciskasz?
My sie tylko zastanawiamy, ze skoro nie ma Internetu, to w jaki sposob pisze posty.
To troche tak, jakbys chcial zajsc w ciaze, ale nie mial macicy. Kinda freaky, isn't it?