Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16

Wątek: Skoczogonki

  1. #1
    PMajdan
    Guest

    Skoczogonki

    Czy sa calkowicie niegrozne? Nawet podczas wylinki? A... jak one wygladaja? bo ja zauwazylem w miseczce na wode pelno takich plywajacych robaczkow malutkich(ledwodostzregalnych) czarnych. Pewnie tam wskoczyly i sie potopily. Mysle ze to wlsanie owe skoczkonogi opisywane przez A. w FAKU. Skad te robaczki sie wziely? bo przeciez sie nie zmaterializowaly z przestrzeni! Jakos nie wiem czemu ale mnie nie pokoja? Jak wytepic to cholerstwo?


  2. #2
    Neo2
    Guest

    Re: Skoczogonki

    To raczej nie skoczogonki, bo one mają inny kolor. A skoczogonki biorą sie z torfu, sa w nim ich jajka zahibernowane.

  3. #3
    Hari
    Guest

    Re: Skoczogonki

    Wpisz w wyszukiwarce "skoczogonki" kiedys dawalem zdjęcia i bylo tez wyjasnienie skąd sei biorą.


  4. #4
    Foxtrott
    Guest

    Re: Skoczogonki


    skoczogonki


  5. #5
    PMajdan
    Guest

    Re: Skoczogonki

    O W MORDE! TO MAM JAKIES MALE GOWNO W TERRA!!! TO COS EJST DUZO MNIEJSZE NIZ TE NA FOTO FOXTROTA!!!!! W MORDE JERZA. A MOZE MI SIE TO RAZEM Z WODA NALALO???????? HMM>>> KURDEMOL NIE WIEM! Pozyjemy zobaczymy. Pieknie! NIedosc ze matura jutro to jeszcze jakies dupne roballe. Ech. :|


  6. #6
    Mefisto
    Guest

    Re: Skoczogonki

    A skąd wiesz, jakie wielkie są te na zdjęciu?
    Przecież ono jest w powiększeniu... :|


  7. #7
    morda
    Guest

    Re: Skoczogonki

    Nie wzywaj imienia moderatora na daremno!
    Ja mam skoczogonki u crawshayia. Zajęły się nie dokończonym mącznikiem. Tylko wtedy je widziałem bo pouciekały. Heh - przynajmniej mu sprzątają


  8. #8
    Awikularia
    Guest

    Re: Skoczogonki

    Nie, no jakby skoczogonki byly tej wielkosci, co na zdjeciu, mlode i podrostki ptasznikow mialyby niezle urozmaicenie pokarmu .

    PMajdan, bez przesady... Slyszales kiedys o powiekszeniach? W necie jest mnostwo fotek sloni, nie sa jednak normalnie tej wielkosci, co na prezentowanych zdjeciach; coz, wszystko zalezy od monitora ;D.

  9. #9
    Robson
    Guest

    Re: Skoczogonki

    ja mam skoczongki u rosea, avi i smithi we wszystkich pajakach jakie posiadam, zobacz w profilu od kiedy zajmuje sie tkazdym z nich i jak do tejj pory je jeszcze mam :-)

  10. #10
    Foxtrott
    Guest

    Re: Skoczogonki

    świetna argumentacja


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •