Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13

Wątek: Wakacje

  1. #1
    b.s
    Guest

    Wakacje

    >wiem ze tojeszce troche czasu ale mam pytanie co wy robicie z swoimi ptasznikami(szczegulnie tymi jeszce małymi l3itp)nie martwie sie o jedzenie tylko o wilgotnosc


  2. #2
    angelo
    Guest

    Re: Wakacje

    ja jestem hodowca z uni moja hodowla jest w pelni zmechanizowana i zkomputerysowana wilgotnosc sama sie reguluje a jak pajak jest glodny to swierszcze same wchodza przez otwor w terrarium

  3. #3
    RAMMSTEIN1
    Guest

    Re: Wakacje

    Wakacje...piękny czas. Jeżeli gdzieś wyjezdzam wrzucam pajakom zarcie, spyskuje troche - wylaczam oswietlenie i tyle nie martw sie wilgotnoscia, nic im nie będzie - kup sobie wlokno kokosowe, dobrze trzyma wilgotnosc


  4. #4
    b.s
    Guest

    Re: Wakacje

    mam włukno kokosowe tylko ze ja jak bede wyjedzał to tak gdzies na miecha


  5. #5
    morda
    Guest

    Re: Wakacje

    Dobrze je zwilż przed wyjazdem i będzie ok.


  6. #6
    persea
    Guest

    Re: Wakacje

    ja też wybywam na miesiąc i nawet pomyslalam by je zabrac ze sobą, chociaz może rodzinak się zlituje


  7. #7
    pac
    Guest

    Re: Wakacje

    tylko ze jak zwilzy zbyt "dobrze" to po powrocie zobaczy pieeekna hodowle pewnego grzybka


  8. #8
    chrzanu
    Guest

    Re: Wakacje

    Zwilż troche podłoze daj świerszczykai wsio...;P. A jak jedziesz na miesiąc to poproś kogośz rodziny żeby w połowie czasu wrzucili jeszcze jednego ewent. Ale nie koniecznie.


  9. #9
    Robson
    Guest

    Re: Wakacje

    po prostu kup teraz duzo swierszczy, karm teraz bardzo duzo pajaki, tak zeby duzo wchlonely. przed samym wyjazdem zwilz o 10% wiecej terra i mysle ze bedzie ok, nie martw sie o nie, a rodzinie lepiej nie dawaj nic przy nich robic, uwierz mi....

  10. #10
    Nazar
    Guest

    Re: Wakacje

    Spokojnie miesiac mozna je zostawic


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •