dzieki za opisy - serrio nigdy jeszcze nie widziałem takiego "obiadu".
pimki, mączniki i świerszcze stanowią główną dietę mojego pająka, którą czas urozmaicić czymś innym.
@pac, kak: oseseki traktuję jak zwykłe zwierze karmowe. jedząc na obiad cielęcine równiez nie "ściska mnie w dołku" i nie mam cały czas przed oczami młodej jałówki przed którą było całe życie...
@Atrax Robustus: właśnie zranień sie obawiałem więc narazie daruję sobie myszy.