Mojemu samcowi haki pojawiły się po 12wylince(29.04.04.),miesiąc póżniej zrobił sieć godową i napełnił bulbusy(28.05.04),więc teraz jest dorosłyTo napewno jest jego ostatnia wylinka(swoją drogą muszę mu załatwić jakąś cizie
).Po za tym przy tej wielkości pająka(L11)powinno być widać czy to samiec,czy samica.Wystarczy wziąść pająka i odwrócić.Samica ma wyrażną klapkę
),a samiec nie ma nic,jest płaski.U brachypelm od 9 wylinki widać TO gołym okiem.




To napewno jest jego ostatnia wylinka(swoją drogą muszę mu załatwić jakąś cizie
Odpowiedz z cytatem