Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Lasiodora striatipes

  1. #1
    EyZ
    Guest

    Lasiodora striatipes

    Hmm chcialbym wiedziec ile niej wiecej ten ptasznik ma z odnzami cm i cm cialka w
    po 8 wylince ... Bo dostalem go dzisiaj i jest strasznie malutki w porownaniu do np. ch.cyanopubescen L7 i bardzo wygladem przyomina kedziora ...


  2. #2
    msk
    Guest

    Re: Lasiodora striatipes

    ...jesli sam go sobie wyslales, to pewnie jakis walek.
    =)

  3. #3
    EyZ
    Guest

    Re: Lasiodora striatipes

    ale smishne ...


  4. #4
    roko
    Guest

    Re: Lasiodora striatipes

    wiesz nie wiadomo w jakich warunkach trzymany byl u osoby od której kupiłes dokladnie ile powinien mie nie wiem!
    ale wiem tyle ze lasidora dorasta do 25 cm
    a chronomatopelma do ok15
    możliwe że się dopiero wyciągnie a 2 możliwosc nie jest po 8 wylince
    pozdrawiam

  5. #5
    mantid
    Guest

    Re: Lasiodora striatipes

    Jeszcze go nie dostał, ale ma dostać bo pan ze sklepu powiedzial ze niedlugo będą... ale nawet jak będzie miał ich 100000 to nie wymieni i nikomu nie da...


  6. #6
    mantid
    Guest

    Re: Lasiodora striatipes

    To fakt, ze lasiodory jako dorosłe są sporo wieksze od chromatopelm, ale nimfy chromatopelmy sa mniej wiecej 3-4 krotnie wieksze od nimf lasiodory. W kokonie Chromatopelmy jest ich niestety max 250-300 (i nie chce byc wiecej) u Lasiodory kokon jest nieco wiekszy ale bywa w nim ponad 1000 jaj. W pozniejszych stadiach rozwoju roznice te stopniowo sie zacieraja, ale wydaje mi się, ze juz na etapie 7-8 wylinki Chromatopelma powinna byc mniejsza.
    Ubarwiona jest podobnie do kędziora i tak już jej powinno zostać...

    (to zeby nie bylo ze sie tylko czepiam)


  7. #7
    tomash_k
    Guest

    Re: Lasiodora striatipes

    wypraszam sobie rastafaq...


  8. #8
    roko
    Guest

    Re: Lasiodora striatipes

    a co on takieg powiedzial zworcil tylko na to uwage a wy zaras jak kobity
    pozdrawiam!

  9. #9
    EyZ
    Guest

    Re: Lasiodora striatipes

    Hehe dostalem ja od Seby , mantid a wiesz czego sie dowiedzialem te boehmeie tez w sumie mialby od ciebie , poniewaz ty sprzedajesz panu tomkowi - pewnie nawet wiesz o ktorego chodzi ... zreszta sprawa zamknieta .... Pytalem poniewaz wydawalo mi sie ze ta lasidorka bedzie ciut wieksza Dobra juz wiem co chcialem wiedziec


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •