Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 18

Wątek: NOWY SPOSOB LAPANIA OWADOW!!!!

  1. #1
    PMajdan
    Guest

    NOWY SPOSOB LAPANIA OWADOW!!!!

    Moze niektorzy z Was juz tak robia, ale: aby szybko zlapac owada dla malego pajaka wystarczy noca otworzyc okno i zapalic swiatlo. Docencie moj przeblysk intelektu


  2. #2
    boehmei1
    Guest

    Re: NOWY SPOSOB LAPANIA OWADOW!!!!

    mój sposób na łapanie żarcia dla pajączka to iśc do zoloogicznego wyłożyć na stół 1,50zł i mam 50 pinek jak nie więcej ale jeśli ktoś woli żeby my do domu wlatywały jakieś ćmy to czemy nie.

    POZDRO 600 POZDRO 600...

  3. #3
    mich
    Guest

    Re: NOWY SPOSOB LAPANIA OWADOW!!!!

    potwierdzam
    wlasnie mi lata po pokoju kilku nieproszonych gosci ale moich pajaczkow za male sa :P


  4. #4
    PMajdan
    Guest

    Re: NOWY SPOSOB LAPANIA OWADOW!!!!

    Boehmei - to daj ta pinke malemu pajakowi po 1 wylince - zycze szczescia. Pozatym ja musze oszczedzac kase i wole sposoby naturalbe. Kazdy grosz sie liczy.


  5. #5
    LUKa_
    Guest

    Re: NOWY SPOSOB LAPANIA OWADOW!!!!

    Ja naprzyklad mojemu L1 kedziorkowi daje pinke, moja mala smithi (L2) tez je pinki, kroisz i masz dzilala naprawde

  6. #6
    Nazar
    Guest

    Re: NOWY SPOSOB LAPANIA OWADOW!!!!

    Panu Majdanowi sie cos pomylilo chyba przeciez to normalne ze pajaki po 1 wyl karmi sie pinkami najczesciej


  7. #7
    LUKa_
    Guest

    Re: NOWY SPOSOB LAPANIA OWADOW!!!!

    co do oszczednosci to kowota 1,5 zl - 2 zl nie spowoduje ze bedziesz glodowal a twoj pajaczek bedzie mial jedzenia na dluuugo a gdzy zrobisz tak jak pisza w

    http://terrarium.com.pl/zywienie/hod...acznikmlynarek

    to zaoszczedzisz duzo nerow sobie i rodzinie bo komary beda sie zlatywac stadami, a no i proponuje takiego robaczka przekroic calego faktycznie nie ruszy

  8. #8
    sebooz
    Guest

    Re: NOWY SPOSOB LAPANIA OWADOW!!!!

    Nazar napisał(a):

    > Panu Majdanowi sie cos pomylilo chyba przeciez to normalne ze
    > pajaki po 1 wyl karmi sie pinkami najczesciej
    >

    Wcale nie najczęściej. Wielu hodowców woli używać do tego celu muszek. Ja osobiście też się do nich przekonałem, gdyż pokrojonej pinki to moja smithi po 1 wylince nie chciała widzieć na oczy, natomiast muszka żyje w pojemniku max 10 min. a co do ciem to jest podobnie jak z muszkami. chwilkę sobie pobiega i ląduje na kłach pająka.

  9. #9
    Dark Raptor
    Guest

    Re: NOWY SPOSOB LAPANIA OWADOW!!!!

    Bierzesz czerpak i przetrząsasz nim trawę i wyciągasz pełne spektrum pokarmu dla wszystkich rozmiarów pająków Dzięki temu nic Ci głupiego nie wleci do mieszkania
    A poważnie, moje "kurduple" bezproblemowo wcinały świeży wylęg mącznika i pleśniakowca (małe świerszcze też są niezłe). W muchy się nie bawiłem (jakoś mam kompleksy po inwazji ziemiórek).


  10. #10
    morda
    Guest

    Re: NOWY SPOSOB LAPANIA OWADOW!!!!

    Ja mam fajny sposób: ide do sklepu i "łapie" świerszcze za Xzl.


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •