Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Citharischius Crawshayi- sila jadu

  1. #1
    Masa
    Guest

    Citharischius Crawshayi- sila jadu

    Witam!
    Niedawno pytalem was co sadzicie o tym pajaczku. Jestem prawie zdecydowany go kupic ,ale mam jeszcze jedno pytanie do was...jak to jest z tym jadem..czy czlowiek,ktory nie jest alergikiem przezyje czy nie??znalazlem ciekawe info o tym, ze gosc bezproblemowo przezyl ukaszenie tego ptasznika...http://www.arachnoboards.com/ab/showthread.php?t=7187
    ,ale czy ktos z was zostal ukaszony lub slyszal o podobych wypadkach??Dzieki za odp. i dobrej nocy


  2. #2
    roko
    Guest

    Re: Citharischius Crawshayi- sila jadu

    wiesz ogólnie nie jest nic wiadomo o tym żeby ptasznik zabił człowieka ale napewno jeżeli jest się uczulonym mogą być nieprzyjemne powikłania
    pozdrawiam!

  3. #3
    Baku
    Guest

    Re: Citharischius Crawshayi- sila jadu

    z tego co pamientam ( po adresie ) to ten pan mmiał ugryzienie " suche " ptasznik nie wstrzykną jadu .

    teoretycznie moge powiedzieć ze jedynie będzie cie bardzo bolało + dostaniesz modyfikator ujemny na nerwowy krwionośny i wątrobe do konca zycia ( efekt kazdego silniejszego ugryzienia :P )

    ale ze swego doświadczenia nie uwazam ich za bardzo niebezpieczne pajki


  4. #4
    kak
    Guest

    Re: Citharischius Crawshayi- sila jadu

    Baku
    co to jest modyfikator ujemny?
    ze psuje sie czy co?


  5. #5
    Rewja
    Guest

    Re: Citharischius Crawshayi- sila jadu

    Baku ty to masz piękny klimat

    pozdrawiam
    Rewja


  6. #6
    Filip79
    Guest

    Re: Citharischius Crawshayi- sila jadu

    Nie wiem po co tu takie tematy typu : siła jadu. Trzeba uważać żeby nie ugryzło a nie się pytać i zastanawiać co będzie jeśli....... Jak, że strachem będziesz podchodził m.in. do karmienia to lepiej weź się za mniej jadowite zwierzęta. Jeśli masz skłonności masochistyczne to pomyliłeś portal.

  7. #7
    kamil1987
    Guest

    Re: Citharischius Crawshayi- sila jadu

    A jakby to neibyło suche ugryzienie...to co wtedy ??


  8. #8
    mich
    Guest

    Re: Citharischius Crawshayi- sila jadu

    co wtedy? wystapilyby objawy walkowane juz tysiace razy na tym forum
    prawopodobienstwo smierci po ukaszeniu jest baaaaaaaardzo male


  9. #9
    rastafaq
    Guest

    Re: Citharischius Crawshayi- sila jadu

    Filip79 - moze ktos chce znac specyfike lub wlasnie sile takiego jadu i nie tylko ze wzgledu na to, ze moze byc ugryziony, po prostu z czystej ciekawosci.


  10. #10
    Iko
    Guest

    Re: Citharischius Crawshayi- sila jadu

    chyba tylko z ciekawości. Nie bardzo wiem jakby go miał ugryżć. Mój siedzi pod ziemią, kopie labirynt, wypina na mnie kuperek przez szybę i olewa. Trzeba mu tunele rozwalić coby mieć kontakt bezpośredni, a po co. Masa kup sobie lepszy od telewizora, ciągle coś robi.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •