Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14

Wątek: Program na TVP2

  1. #1
    YURI_IS_MASTER
    Guest

    Program na TVP2

    dziś na TVP2 o godzinie 14 leciał program Dzika przyszłość i było w niej o tym jak ziemia będzie wyglądała za 200 milionów lat. przeżyje tylko jeden ssak , jakiś tam ptak i pająk srebrzysty ten pająk bedzie robił wielkie pajączyny w które będzie łapał nasiona niesione przez wiatr te nasiona będzie składował w jakiejś jaskini do której te ssaki będą sie zakradały aby te nasiona kraść i jeść te ssaki to będą potomkowie dzisiejszych szczurów będą nazywały się płoszki te pająki będą pozwalały tym płoszkom kraść i jeść te nasiona bo poto te pająki te nasiona tam składują aby stuczyć płoszki gdy zobaczą że któryś z tych płoszków jest już utuczony to go łapią i zrzerają albo zanoszą "królowej" ta królowa będzie 5 razy większa od tych robotników i ją któryś z wybranych robotników zapładnia i ona potem składa jaja. a te ptaki wymienione na początku będą się żywiły tymi pająkami które będą siedziały na pajęczynach i czekały na nasiona heh a o człowieku to w tym programie nawet nie wspomnieli. co o tym sądzicie?????????

  2. #2
    BZYK
    Guest

    Re: Program na TVP2

    O człowieku nie wspomnieli bo juz dawno temu wyginął.Ogladałem ten film. To cos to się nazywa fantastyka naukowa. A film ogólnie ciekawy.

  3. #3
    kamil1987
    Guest

    Re: Program na TVP2

    hehehehe fajne spojrzenie na przyszłość


  4. #4
    YURI_IS_MASTER
    Guest

    Re: Program na TVP2

    no mają być erekcje wulkanów wielkie trzęsienia ziemi ciekawe z kąd oni to wiedzą ogólnie graficy komputerowi są mistrzami na początku myślałem że to wszystko jest naprawde ale potem zczaiłem że to komputerowo zrobione.

  5. #5
    ponczos
    Guest

    Re: Program na TVP2

    Erekcje... hmm... Ja tam wolę erupcję wulkanów, ale erekcja też musi wyglądać ciekawie...


  6. #6
    YURI_IS_MASTER
    Guest

    Re: Program na TVP2

    heh sorry za pomyłke :d

  7. #7
    kamil1987
    Guest

    Re: Program na TVP2

    może orgazmy wulkanów ??


  8. #8
    YURI_IS_MASTER
    Guest

    Re: Program na TVP2

    i wtedy następuje wytrysk

  9. #9
    kubsztal
    Guest

    Re: Program na TVP2

    NIESAMOWITA HISTORIA

  10. #10
    Yeter
    Guest

    Re: Program na TVP2

    Można powiedziec ze to fantazja,bezsens,niemozliwe, ale nie zapominajmy jakie wspaniale stworzenia istnieja teraz na naszej planecie a to ze jestesmy z nimi obyci wcale nie umniejsza ich niezwyklosci


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •