Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 18

Wątek: smithi L2

  1. #1
    gigol
    Guest

    smithi L2

    Witam
    Jestem początkującym terrarystą.Od prawie roku hoduje ptasznika kędzierzawego.
    Pomyślałem że czas poszerzyć horyzonty.Znalazłem ciekawą ofertę:
    Brachypelma smithi, L2 za 40zł z legalnej chodowli.Moim zdaniem tanio, ale nie wiem czy dam sobie rade z takim małym pajaczkiem.Może się myle, więc napiszcie prosze czy z takim pajączkiem są jakieś problemy.

    Z góry dzięki.
    Pozdro

    PS:mój samczyk kedzierzawiec nie je nic już prawie 3,5 miecha.Czy to normalne?


  2. #2
    G.R.Z.E.S.I.E.K.
    Guest

    Re: smithi L2

    Jeżeli chowałeś już pająka to ze smithi nie powinneś mieć problemu życze powadzenia POZDRAWIAM

  3. #3
    _INVISIBLE_
    Guest

    Re: smithi L2

    Z duzymi jak i malymi ptasznikami nie ma problemow (w tym wypadku Brachypelma)
    jesli zapewnisz im optymalne warunki tj. wilgotnosc, temperatura, pokarm musi byc mniejszy np. pinka. Oczywiscie trzeba go dac do malego pudeleczka np. po kliszy.

    I to by bylo na tyle


  4. #4
    RAMMSTEIN1
    Guest

    Re: smithi L2

    Napewno sobie poradzisz
    Polecam zakup u mantida, ma dobre ceny


  5. #5
    gigol
    Guest

    Re: smithi L2

    Czy smithi L2 jest mniej wiecej tej wielkości czy mniejszy
    http://www.metus.asmed.pl/Duze/B_Smi...032003_2D.html


  6. #6
    Nazar
    Guest

    Re: smithi L2

    po pierwsze 40 zlotych za smithi po 2 wylince to dosyc sporo wiec za ciekawej oferty to nie znalazles, ja za 25 zlotych kupilem w Listopadzie smiciaka po 3 wylince.

    po drugie nie martw sie ze nie je 3,5 miesiaca


  7. #7
    xeper
    Guest

    Re: smithi L2

    hehe 40złza l2?? ja zapłaciłem 30zl za L4


  8. #8
    LUKa_
    Guest

    Re: smithi L2

    Moja smithi L2 jest troche mniejsza, co do jedzenia to akorat moja jest wybredna macznikow zadnych nie rusza ale za to jak dostanie jakas muche to .... wcina az jej sie odwlok trzesie a resztek szukam po calym pojemniku:P zadnych problemow w hodowli z nia nie ma wiec. Powodzenia w hodowli 40 zl to jednak naprawde zadna rewelacyjna oferta ja dalem 22 zlote za L2.

  9. #9
    kamil1987
    Guest

    Re: smithi L2

    ja mam Smithi L6 samiczke i 0 problemów z nia...i naprawde przepiekny pajączek )
    kupuj kupuj....


  10. #10
    Atrax Robustus
    Guest

    Re: smithi L2

    To nie bedzie dla Ciebie specjalne poszerzenie horyzontow. Raczej bedziesz przechodzil przez to samo, co przy poprzednim pajaku. Moze czas na jakiegos nadrzewnego? Albo moze jakas niebrachypelme? :].
    Nie neguje zakupu smithi, to bardzo fajny pajak, ale zrobisz, jak zechcesz.


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •