Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 23

Wątek: solifuga

  1. #1
    angelo
    Guest

    solifuga

    ma ktos linka do tej strony z pajakami z iraku byla tam miedzy innymi solifuga i jakis inny pajak ktory rozkladal tkanke bo zalatwilem sobie u kolesia ktory sluzy w iraku zeby mi takiego przywiozl bo widzial takiego juz nie raz i inni jego kumple juz przywozili do polski
    koles mi opowiadal ze pajak biega za cieniem w ten sposob wlasnie poluje niezly koszmar bym przezyl jakby mnie takie wilkolud gonil
    podobno te pajaki nazywaja sie wielbladzie ale nie wiem czy to prawda
    nie wiedzialem ze na tym swiecie takie cudaki zyja teraz zeby mu sie udalo przewiesc go przez granice (zywego lub martwego) jestem w stanie duuuuzo za niego zaplacic
    a tak pozatym rozmawialem z innym kolesiem ktory tam byl pol roku iz tego co opowiadal to niezla przygode tam przezyl jezeli ma sie twarda psyhe to to moze byc nawet przygoda zycia
    polacy podobno jako jedyni nie moga strzelac do cywilow ( nie dali takiego przyzwolenia bo by pol iraku w pien wycieli) nie wiedzialem wogole ze jest takie przywolenie na strzelanie do cywilow
    robia tam co chca jak im sie nudzilo to w jakiejs wiosce wysadzali domy
    musze sie umowic z tym kolesiem na dluzsza rozmowe bo spotkalem go tak na ulicy i nie za duzo mi powiedzial

  2. #2
    Jimbo
    Guest

    Re: solifuga

    Co do wielkości, to ta solfuga tej fotce wyglądała, jakby miała z pół metra. Ale to tylko kwestia ujęcia, a niektórzy niewiadomo co sobie zaczęli wyobrażać. W rzeczywistości ma kilka centymetrów.

  3. #3
    Mefisto
    Guest

    Re: solifuga

    Jeśli chodzi o rozmiary, to jest tak jak napisał Jimbo. Zresztą w prawym górnym rogu tego zdjęcia widać rękę, która trzyma te Solfugi. Porównaj proporcje.

    Co opowiastek o Iraku, to chyba kolega Cię trochę naściemniał. Pierwsze słyszę, żeby żołnierz na wojnie musiał otrzymać pozwolenie na odstrzał cywilów. W obronie własnej kazdy może strzelać, a poza obroną to jest łamanie Konwencji Genewskiej.
    Przygoda życia mówisz? Hehe.....

    Chciałem jechać na wakacje do Egiptu, ale może wybiorę się do Iraku. :P


  4. #4
    Awikularia
    Guest

    Re: solifuga

    Bozhe, znowu jakies mity.... To sa male pajeczaki, rosna do kilku cm, max 7-8.... Nie sa zabojcze i nie poluja na cien, a w terrarium zyja bardzo krotko - o ile przezyja podroz... biedne stworzenia :/


  5. #5
    angelo
    Guest

    Re: solifuga

    dobra ale ja chcialem linka zeby mu sie przyjzec jeszcze raz z tym cieniem tez mi sie zabardzo nie chce wierzyc bo przecierz tylko skakuny maja dobry wzrok a wielkosc na zdjeciach jak pamietam rzeczywiscie wygladaly imponujaco
    nie zalezy mi tez na ich hodowaniu chce miec takiego spreparowanego

  6. #6
    Mefisto
    Guest

    Re: solifuga




  7. #7
    angelo
    Guest

    Re: solifuga

    no teraz widze jakiej sa wielkosci to na tle tej nogi zolnierza wygladaly tak poteznie )))))

  8. #8
    KoReXoN
    Guest

    Re: solifuga

    Na stronie głównej www.gianspiders.com jest zdjęcie takiego pająka.


  9. #9
    Atrax Robustus
    Guest

    Re: solifuga

    To nie jest pajak


  10. #10
    angelo
    Guest

    Re: solifuga

    no.......pajeczak nie czepiajmy sie slowek

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •