Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16

Wątek: rozmnożenie

  1. #1
    young
    Guest

    rozmnożenie

    ile trzeba czekać po wyl samicy żeby dopuścić
    b. albopilosum.

  2. #2
    Hajdi
    Guest

    Re: rozmnożenie

    musisz poczekac az porzadnie stwardnieje i ja dobrze nakarmic czyli ok 1 miesiac.


  3. #3
    Awikularia
    Guest

    Re: rozmnożenie

    Dokładnie. Ja zwykle czekam miesiac - 2 tyg. samica nie je i twardnieje, kolejne 2 tygodnie jest intensywnie karmiona - codziennie po swierszczu lub duzym drewnojadzie. Mozna tez dac mysz, ale ja wole karmic duzymi owadami...

  4. #4
    rastafaq
    Guest

    Re: rozmnożenie

    ja solidnie karmie, jakies 2 myszki, potrwa to ok 1 miesiaca jak juz wyzej napisano


  5. #5
    Jimbo
    Guest

    Re: rozmnożenie

    Ale chyba nic się nie stanie, jak się poczeka 2-3 miesiące ?

  6. #6
    Hajdi
    Guest

    Re: rozmnożenie

    no nie wiem,to zalezy.jka jest mloda powiedzmy L11 to po takim czasie moze sie przygotowywac do wylinki i odzuci sperme


  7. #7
    Awikularia
    Guest

    Re: rozmnożenie

    Jimbo, oczywiscie, ze sie nic nie stanie. Ale przy mlodych samiczkach moze sie stac tak, jak mowi Hajdi. Ja wielkokrotnie dopuszczalam samice 2-3, a nawet 4 miesiace po kopulacji i mialam kokon. Warunek - byly to samice kilkuletnie, takie, ktore maja wylinke raz na 1,5 roku.

  8. #8
    young
    Guest

    Re: rozmnożenie

    dzięki, moja jest po L13 tydzień temu

  9. #9
    Atrax Robustus
    Guest

    Re: rozmnożenie

    Dlatego z tego, co ja slyszalem, najwieksze powodzenie jest przy dopuszczaniu okolo 3-letnich samic. W Twoim wypadku ten 1 miesiac jest w porzadku. Samica do tego czasu juz pewnie troche podje. Nic sie nie stanie, jesli nawet troche dluzej to potrwa, ale lepiej nie za dlugo.


  10. #10
    Adamek
    Guest

    Re: rozmnożenie

    ja mam cambridgei ok. 10 dni po wylince nnie je świerszczy mączniaków kiedy powiinna zacząśc jeśc ?? ile w przypadku młodej nadrzewnej moge czekac od wylinki na dopuszczenie ??

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •