Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13

Wątek: Małe Pudełka Po Kliszy ????

  1. #1
    FaUnA_BoX
    Guest

    Małe Pudełka Po Kliszy ????

    Witam tak sie wczoraj kładłem spać i zacząłem wymyślać jakiś ciekawy temat na forum więc wymyśliłem . Bo mówią że malutkie pajączki trzeba trzymać w małych pudełkach po kliszi i takie tam moim zdaniem to nie jest konieczne przecież gdzieś tam w Junglach jak sie wykluwają małe pajączki to mają otwartą przestrzeń i jakoś sobie radzą może moje myślenie jest bez sensu ale takie są realia.


  2. #2
    Mikelos
    Guest

    Re: Małe Pudełka Po Kliszy ????

    zgadzam sie z tobą... ale tam mają pokarmu duużo wokół siebie wiec nie musza zbyt daleko szukać, a tak w pudelku po kliszy maja tak samoi, pokarm od razu obok nich ... w duzych pudelkach/terrariach chetniej by uciekały, trudniej by im było znaleźć pokarm........

  3. #3
    FaUnA_BoX
    Guest

    Re: Małe Pudełka Po Kliszy ????

    Ale mi nie chodzi odrazu o terrarium tylko o takie pudełka np. po pinkach coś w tym stylu żeby było fajnie widać albo pudełka na mocz.


  4. #4
    Mefisto
    Guest

    Re: Małe Pudełka Po Kliszy ????

    Pytanie zasadnicze - jak sobie radzą i ile z nich ginie na tej wolnej przestrzeni?


  5. #5
    PMajdan
    Guest

    Re: Małe Pudełka Po Kliszy ????

    A nie pomyslales ze samica moze ich nie wypuszczac z "gniazda"? Male pudelka sa tez ze wzgledow estetycznych - bo co za przyjemnosc trzymac kliku-kulkunasto milimetrowego paja OGROMNYM (jak dla niego) terrarium "Po co Ci puste terrarium"? Takie bys glosy slyszal i bys sie wnerwial tlumaczac za kazdym razem - TAM JEST PIEKNY PAJAK!


  6. #6
    Sojkas
    Guest

    Re: Małe Pudełka Po Kliszy ????

    Tylko ze :
    - jak najszybciej staraja sobie wyszukac jamke i sie w niej zaszywaja, a kazde z niej wyjscie to ryzyko bycia zjedzonym przez cos wiekszego
    - a i tak ponad 90% nie dozywa rozrodu.


  7. #7
    RAMMSTEIN1
    Guest

    Re: Małe Pudełka Po Kliszy ????

    Na wolnosci wiekszość osobników pada ofiara drapieznikow lub innych czynników.
    Nie porównuj hodowli domowej do naturalnego srodowiska pajęczaków... )


  8. #8
    rastafaq
    Guest

    Re: Małe Pudełka Po Kliszy ????

    Pudelka po kliszy sa stosowane ze wzgledu na ilosc zajmowanego miejsca, jak masz kilkaset malych pajaczków to nie bedziesz kazdego trzymał a pudelku na mocz tym bardziej ze przewzanie ida na sprzedaż.


  9. #9
    bachus
    Guest

    Re: Małe Pudełka Po Kliszy ????

    Ja niedawno przekładałem vagansa L2 z powrotem do pudełka po kliszy, bo w większym (5 cm średnicy, 3 cm wysokości) po prostu się gubił, nie znajdywał żarcia aż w końcu się zakopał i olał system. Mniejsze pudełko jest wygodniejsze przy obsłudze pajączka.


  10. #10
    bachus
    Guest

    Re: Małe Pudełka Po Kliszy ????

    heh, Paweł, ja i tak muszę się tak tłumaczyć, bo w łączonym terra z haplopelmami widać w sumie kupę ziemi, jakby lividum nie siedziała często przy wejściu to bym miał podwójne puste terra :PPP


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •