Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 35

Wątek: kajman

  1. #1

    kajman

    mam pytanie czy w sklepie zoologicznym mozna sprzedawac takie gady jak kajman ( nie wiem czy sie nie pomylilem ale dokladnie chodzi o kajmana okularowego)


  2. #2

    Re: kajman

    W POZNANI W ZOOLOGICZNYM W M1 JEST JEDEN MAŁY KALJMAN OKULAROWY


    ZA 15OO ZŁOT ????????????

  3. #3

    Re: kajman

    w kazdym sklepie zoologicznym mozna sprzedawac wszytko pod warunkiem że ma sie stosowne dokumenty kajmany wymagaja takowych. Cena jest oszałamiająca bo taki kajman to koszt nie wiecej jak 500 pln ale uwaga to bydle dorasta do około 2 mettrów i jest cholernie niebezpieczne. Odradzam hodowle domowa chyba ze ktoś ma ogórd z podgrzewaną sadzawką


  4. #4

    Re: kajman

    snaak byles niedawno gdzies daleko na jakies wyspie
    MOZE Z TAMTAD POZYCZYLES KAJMANA ITERAZ CHCESZ GO OPCHNAC??????????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!

  5. #5

    Re: kajman

    Kajman jest zwierzęciem podlegającym Konwencji Waszyngtońskiej - musi miec dokumenty...

    a propos

    Czy masz jakies namiary na te stację biologiczną w Kostaryce ?
    Czy nie potzrebuja tam moze wolontariuszy z wyksztalceniem biologicznym ?

  6. #6

    Re: kajman

    kajmana nie przywiozlem ale chodzi mi o tego z m1 i nie mam zamiaru takiego nabyc a namiary to sie musze zapytac sa tam studenci ale oni prowadza zwylke jakies badanie ale postaram sie o dokladne namiary


  7. #7

    Re: kajman

    Ja tez moglbym zaczac prowadzic jakies badania - w sumie jeszcze pol roku i sie obronie a potem musze i tak zaczac badania, dlaczego wiec nie w Kostaryce ??

    dzieki

  8. #8
    pylius
    Guest

    Re: kajman

    ja mam kajmana .

  9. #9
    dr Robert
    Guest

    Re: kajman

    Biedne zwierzę....


  10. #10

    Re: kajman

    Ano biedne ... Jak dorośnie pójdzie do Zoo, o ile go będą chceli ...


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •