Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: o kokonie >>tak na przyszłość

  1. #1
    tomash_k
    Guest

    o kokonie >>tak na przyszłość

    Otóż postanowiłem że w przyszłości jeśli dochowam się kokonów to nie będe się bawił w odchów i sprzedaż kilkuset młodych pajączków, nie mówiąc już o sprawieniu sobie inkubatora itp. Postanowiłem że kokony będe sprzedawał. Teraz mam pytanko: Czy są jakieś problemy z transportem kokonów (ogólnie). Nie zamierzam wysyłać kokonów pocztą ani koleją, myslę o odbiorze osobistym.


  2. #2
    PMajdan
    Guest

    Re: o kokonie >>tak na przyszłość

    Wlasnie: z ciekawosci: ile np kosztuje taki kokon? Np. Aviculari Metallici, Albo B.Albopilos. ?


  3. #3
    rastafaq
    Guest

    Re: o kokonie >>tak na przyszłość

    Raczej nie jest to dobry pomysł ze sprzedawaniem kokonu, bo nigdy nie wiesz co kupisz, to nie jest tak, że w kokonie jest 200 jajek to bedzie 200 młodych, moze nawet nic nie wyjsc, zalezy czy kokon jest zaplodniony czy nie i od wielu innych rzeczy. Zreszta to jest długi temat.

    PMajdanie - kokon Metallici to koszt rzedu 7 000 euro, a albopilos 6 000 rubli.


  4. #4
    Adamek
    Guest

    Re: o kokonie >>tak na przyszłość

    Z tego co wiem kokony sprzedaje się już rozcięte z wylęgniętymi nimfami

  5. #5
    rastafaq
    Guest

    Re: o kokonie >>tak na przyszłość

    To i tak nie jest powiedziane ze wszystkie nimfy I przezyja.


  6. #6
    Adamek
    Guest

    Re: o kokonie >>tak na przyszłość

    mówie tylko że tak sprzedaje sie kokony :]

  7. #7
    rastafaq
    Guest

    Re: o kokonie >>tak na przyszłość

    roznie z tym bywa ja slyszalem tez o samych jajkach


  8. #8
    tomash_k
    Guest

    Re: o kokonie >>tak na przyszłość

    A czy jak się kokon transportuje przez np 6 godzin w temperaturze pokojowej to czy ma to wpływ znaczący na kondycję jaj z tego kokonu??
    Albo czy znaczne wahania temperatury, np obniżenie z 26 do 18*C temp lub jej podwyższenie wpływa negatywnie na kokon??


  9. #9
    Awikularia
    Guest

    Re: o kokonie >>tak na przyszłość

    Jajek bym nie kupila. Moga byc niezaplodnione, a ja sie natne i kupie. Jajka sa dla naiwnych... jezeli chcesz sprzedawac kokon, to tylko i wylacznie z wyklutymi larwami.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •