Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14

Wątek: Jakie poidełko???

  1. #1
    maciex
    Guest

    Jakie poidełko???

    czytalem czy woda musi byc czy nie musi ale mam pytanie jesli juz chcemy aby pojak mial pojemniczek z woda to co moze stanowic taki pojemniczek aby to bylo najpraktyczniejsze???? mam na mysli pajaki od L1 - L5


  2. #2
    tomash_k
    Guest

    Re: Jakie poidełko???

    pomyśl... troche inwencji nikomu jeszcze nie zaszkodziło....
    aż taki problem wpaść na pomysł wstawienia odwroconego korka od butelki, muszelki albo czegos w tym stylu??!! Ranyy..

    A wogóle o kiego grzyba pojemniczek z wodą dla tak małych pająków... Przecież maluchy pobierają wode z wilgotnego podłoża... Tyle na ten temat.


  3. #3
    rastafaq
    Guest

    Re: Jakie poidełko???

    Wstaw mu jeszcze paśnik i wychodek jak juz tak sie nudzisz.


  4. #4
    maciex
    Guest

    Re: Jakie poidełko???

    "Przecież maluchy pobierają wode z wilgotnego podłoża... " moze dla was jest to oczywiste ale jakos w FAQ o tym nie pisza...............


  5. #5
    morda
    Guest

    Re: Jakie poidełko???

    Nie trzeba dawać poidełka.


  6. #6
    Atrax Robustus
    Guest

    Re: Jakie poidełko???

    Ja tam jestem zwolennikiem poidelka, bo poczatkujacy hodowcy roznie maja z tym zwilzaniem terrarium.
    W kazdym razie, u moich pajakow poidelka nie ma. A jezeli juz chcesz, to daj odwrocony korek od butelki, albo naparstek, cokolwiek.


  7. #7
    kolo1987
    Guest

    Re: Jakie poidełko???

    A dla jakiego pajaka należy się juz poidełko(chodzi o rozmiar)??

  8. #8
    Hajdi
    Guest

    Re: Jakie poidełko???

    XL


  9. #9
    marco_tbg
    Guest

    Re: Jakie poidełko???

    Osobiście uważam ze dla małych ptasiorów poidełko jest zbędne. Nie wyobrażam sobie umieszczenia np. kędziorowi L1, który mieszka w pudełku po kliszy poidełka. Proponuje tylko zraszać najlepiej pipetką lub strzykawką.


  10. #10
    rastafaq
    Guest

    Re: Jakie poidełko???

    a wszystko musi byc napisane w FAQ ?? zapytaj jeszcze jaki kolor poidelka i w ktorym rogu masz postawic bo w FAQ tego tez nie pisza....


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •